هتل وایت پالاس تفلیس

White Palace

معرفی و تصاویر

هتل وایت پالاس تفلیس یکی از هتل های سه ستاره گرجستان می باشد.  هتل دارای امکانات و موقعیتی است که مسافران تور تفلیس را برای انتخاب این هتل مصمم میکند. از جمله ویژگی های برجسته هتل نزدیکی به جاذبه های گردشگری شهر میباشد.

امکانات هتل وایت پالاس تفلیس

هتل وایت هاوس ۳۰ اتاق با کلیه امکانات رفاهی دارد که اتاق ها دو نفره تا سه نفره هستند. در تمام اتاق های هتل وایت هاوس، سیستم تهویه مطبوع و یک تلویزیون صفحه تخت وجود دارد. بعضی از سوئیت های ویژه هتل برای راحتی مهمانان قسمت نشیمن هم دارند. همه اتاق ها حمام خصوصی با دوش دارند و برای راحتی مهمانان، در حمام ها لوازم اصلاح و آرایش و سشوار گذاشته شده است.

اتاق های میهمان در هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت، سرویس بهداشتی، سشوار، تهویه مطبوع و میز هستند. برخی اتاق ها بالکن نیز دارند. هر روز در هتل وایت پالاس صبحانه آسیایی یا گیاهی سرو می شود. اگر در سفر به شهر تفلیس، کودکی همراه خود داشته باشید، وی می تواند از زمین بازی هتل White Palace بهره مند شده و برای ساعتی در آن سرگرم باشد.

فاصله هتل وایت پالاس تفلیس تا اماکن مهم

اپرای تفلیس و تاتر باله که از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب میشود در فاصله 8 کیلومتری هتل قرار دارد. فاصله هتل تا میدان آزادی 9 کیلومتر است. فرودگاه بین المللی در فاصله 20 کیلومتری هتل قرار گرفته است.با 5 دقیقه پیاده روی مسافران به غذاخوریها و رستورانهای متنوع دسترسی پیدا میکنند.

ایلیا گشت اقامتی راحت و خوش را در هتل وایت پالاس تفلیس برایتان آرزومند است.

مشخصات

فاصله تا ...

  • اپرای تفلیس ۸کیلومتر
  • میدان آزادی ۹کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی ۲۰کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پذیرش 24 ساعته
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
تراس