هتل بیلتمور تفلیس

The Biltmore Hotel Tbilisi

معرفی و تصاویر

هتل بیلتمور تفلیس هتلی پنج ستاره و بسیار لوکس در قلب شهر تفلیس و منطقه‌ای بسیار عالی که 18 کیلومتر از فرودگاه بین‌المللی این شهر فاصله دارد. فاصله این هتل از میدان آزادی تفلیس 1 کیلومتر، از تئاتر روستاویلی 400 متر و از سالن تئاتر اوپرا و باله این شهر 300 متر است.

امکانات هتل بیلتمور تفلیس

این هتل بسیار لوکس و زیبا دارای امکاناتی نظیر استخر سرپوشیده و استخر آبگرم، سالن سونا و ماساژ، تراس آفتاب و سالن بدن‌سازی است. شما می‌توانید در رستوران، بار یا کافی‌شاپ هتل از انواع غذاهای لذیذ و نوشیدنی‌های دلپذیر لذت ببرید. تمامی اتاق‌های هتل بیلتمور با فضایی روشن و دورنمای بسیار زیبایی از شهر مجهز به تلوزیون با کانال‌های ماهواره‌ای، تختخواب، حمام خصوصی با لوازم بهداشتی و جانبی رایگان، مبله شده و سیستم تهویه مطبوع می‌باشند.

شما می‌توانید صبحانه‌تان را در اتاق و یا بوفه هتل میل نموده و به راحتی به وای فای رایگان دسترسی داشته باشید. همچنین استفاده از پارکینگ رایگان برای مهمانان هتل امکان‌پذیر است. این هتل دارای امکاناتی برای افراد معلول نیز می‌باشد. خدمه این هتل توانایی صحبت به دو زبان انگلیسی و گرجی را داشته و 24 ساعته در حال پذیرش و پذیرایی از مهمانان هتل می‌باشند.

مشخصات

مشخصات تماس