هتل رز گاردن تفلیس

Roses Garden Hotel

معرفی و تصاویر

هتل رز گاردن تفلیس در منطقه ورا قرار دارد. هتل رز گاردن تفلیس به طور کلی دارای سیزده اتاق و سوئیت بوده که به سبک کلاسیک دکور شده اند. در طراحی این اتاق ها از رنگ های گرم استفاده شده. هر اتاق و سوئیت از این هتل مجهز به سیستم تهویه و سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشد. همینطور این رستوران دارای منو و بوفه غذای کودکان است.

امکانات هتل رز گاردن تفلیس

از جمله امکانات رفاهی آن برای میهمانان شامل زمین بازی، ماساژ و اسپا، سونا، سالن بدنسازی و … می باشند. رستوران هتل گاردن تفلیس غذاهای گرجستانی ارائه میدهد ، و انواع نوشیدنی در بار هتل فراهم است .منطقه ورا یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که به غذاهای محلی ، طبیعت و مردم پسند علاقه مند هستند.

فاصله هتل رز گاردن تفلیس تا اماکن مهم

کافه و رستوران های بسیاری در اطراف این هتل قرار داشته که با پنج دقیقه پیاده روی می توان به آنها رسید.  هتل رز گاردن چهار ستاره با قرار داشتن در مرکز شهر تفلیس، از ایستگاه متروی روستاولی ده دقیقه و از خیابان روستاولی پانزده دقیقه فاصله دارد. شما با 5 دقیقه پیاده روی میتوانید به تعدادی کافه و رستوران در اطراف هتل دست یابید . خیابان پر هیاهوی روستاولی 15 دقیقه پیاده راه است ، در حالی که فرودگاه بین المللی تفلیس 20 کیلومتر تا هتل گاردن تفلیس مسافت دارد .

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
تهویه مطبوع
سالن بدنسازی
سونا
مجتمع ورزشی و تفریحی
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
کافی شاپ