هتل روگالوکس تفلیس

ROGALUX TBILISI HOTEL

معرفی و تصاویر

یکی از هتل هایی که در تفلیس برای اقامت به شما پیشنهاد میکنیم هتل 4 ستاره ی روگالوکس است . هتلی با دسترسی مناسب به نقاط مهم شهر ، این هتل ایده آل و مناسب در فاصله ی 8.7 کیلومتری تئاتر اپرا و 7.5 کیلومتری تئاتر روستاولی و در 8.5 کیلومتری میدان آزادی واقع شده. پیشنهاد میکنیم اگر در سفر به شهر تفلیس به دنبال اقامتی ارزان و مقرون به صرفه هستید سری به هتل روگالوکس تفلیس بزنید. 

امکانات هتل روگالوکس تفلیس

هتل روگالوکس تفلیس امکانات و خدمات منحصر به فرد و ایده آلی را جهت رفاه حال مسافرینش در خودش گنجانده پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاهی ، میز تور ، روزنامه رایگان ، اتاق مجزا برای افراد سیگاری ، خشکشویی ، پذیرش 24 ساعته ، فروشگاه ، کارمندان و پرسنل چند زبانه ، تهویه مطبوع ، سیستم سرمایشی و گرمایشی از امکانات این هتل 4 ستاره است. 42 واحد اتاق دنج و راحت در این هتل وجود دارد .

اتاق هایی ایده آل و بدون نقص ، در ضمن از تمیزی اتاق ها اطمینان داشته باشید ،همه ی اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون ، حمام ، سشوار ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، نظافت روزانه ی اتاق ها ، سرویس بهداشتی ، تلفن داخلی ، فضای نشیمن از دیگر امکانات اتاق ها است. نزدیک ترین فرودگاه به هتل روگالوکس، فرودگاه بین المللی تفلیس است که در فاصله 14.9 مایل از هتل قرار گرفته است. کارکنان هتل روگالوکس مسلط به زبان انگلیسی هستند.

مشخصات

فاصله تا ...

  • تئاتر روستاولی ۷٫۵کیلومتر
  • میدان آزادی ۸٫۵کیلومتر
  • تئاتر اپرا ۸٫۷کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی تفلیس ۱۴٫۹کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
روزنامه