هتل رزیدنس هیل تفلیس

Residence Hill hotel

معرفی و تصاویر

هتل رزیدنس هیل تفلیس در شهر تفلیس جای گرفته است.

امکانات هتل رزیدنس هیل تفلیس

 این هتل وای فای رایگان ارائه می دهد. هتل رزیدنس هیل وعده های غذایی را به سبک بوفه باز ارائه میدهد و شما در رستوران هتل میتوانید غذا سرو کنید. خدمات فوق العاده مانند خودرو و دوچرخه اجاره ای در این هتل در دسترس هستند، و همچنین یک میز جلو 24 ساعته در هتل فراهم است. تئاتر اپرا و باله تفلیس 4.8 کیلومتر تا هتل رزیدنس هیل تفلیس مسافت دارد، در حالی که تئاتر روستاولی 5 کیلومتر فاصله است . قیمت هتل نیز در برابر خدمات و امکاناتی که ارائه می‌کند مناسب است. همه اتاق ها دارای هوای مطبوع هستند و از امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت همراه با شبکه های ماهواره ای و مینی بار برخوردار اند.اتاق های اختصاصی این هتل منظره ای رو به باغ یا رو به شهر دارند و دارای سالن هستند.هم چنین همه اتاق ها دارای حمام اختصاصی همراه با لوازم آرایشی رایگان هستند.

فاصله های هتل رزیدنس هیل تفلیس 

نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی تفلیس می باشد، که 23.7 کیلومتر دورتر از هتل رزیدنس هیل تفلیس قرار گرفته است. فاصله هتل تا تئاتر اپرا و باله تفلیس ۴.۸ کیلومتر و تئاتر روستاوِلی ۵ کیلومتر است. فرودگاه بین‌المللی تفلیس نیز در ۲۳.۷ کیلومتری هتل قرار دارد. منطقه واکه انتخابی مناسب برای مسافران علاقه‌مند به گشت و گذار و کشف شهر قدیم و غذا است.

قیمت هتل نیز در برابر خدمات و امکاناتی که ارائه می‌کند مناسب است. همه اتاق ها دارای هوای مطبوع هستند و از امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت همراه با شبکه های ماهواره ای و مینی بار برخوردار اند.اتاق های اختصاصی این هتل منظره ای رو به باغ یا رو به شهر دارند و دارای سالن هستند.هم چنین همه اتاق ها دارای حمام اختصاصی همراه با لوازم آرایشی رایگان هستند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
تهویه مطبوع