هتل نیتسا تفلیس

Nitsa Hotel Tbilisi

معرفی و تصاویر

هتل نیتسا تفلیس یکی از بهترین هتل های شهر تفلیس است که تنها 5 دقیقه با ایستگاه مترو ایستانی فاصله زمانی دارد. این هتل 12 اتاق دارد که در آنها امکاناتی نظیر: تلویزیون صفحه تخت، یخچال، مینی بار و … فراهم شده است.

امکانات هتل نیتسا تفلیس

سایر امکانات این هتل شامل امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، صبحانه در اتاق، صرافی، فکس و کپی، مرکز تجارت، سرویس مستخدم، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، بالکن، اتاق و امکانات برای معلولین، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، تریا، اتاقهای ضد صدا، گرمایش، سرویس نگهداری کودکان، ماساژ، جکوزی، سونا، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، اتاقهای پاک و بدون سیگار، مرکز بدنسازی، خدمات خانه داری، منطقه بدون سیگار و … می باشد. همچنین  مهمانان می توانند از امکانات باربیکیوی هتل نیتسا استفاده کنند. در هتل نیتسا، آب آشامیدنی رایگان ارائه می شود.

میهمانان هتل نیتسا وقتی امکانات آن را با هتل های این شهر مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار راضی و خوشحال می شوند زیرا در ازای پولی که پرداخته اند از امکانات بیشتری برخوردار می شوند. کارکنان هتل نیتسا مسلط به زبان انگلیسی هستند. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت . میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر بیلیارد شرکت کنند. هتل همچنین دوچرخه به میهمانان اجاره میدهد. بعد از یک روز کاری و یا گردش در شهر سری به رستوران هتل زده ؛ از غذای خوشمزه آن میل کنید.مسافران محترم می توانند بر حسب سلیقه از امکانات رستوران و مراکز پذیرایی آن برخوردار شوند.

موقعیت هتل نیتسا تفلیس

از هتل نیتسا تا ایستگاه اتوبوس تفلیس 100 متر و تا ایستگاه قطار تفلیس 500 متر فاصله است. فرودگاه بین المللی تفلیس به اندازه ی 13 دقیقه رانندگی با هتل نیتسا فاصله دارد. هتل نیتسا یکی از بهترین ها در تفلیس بشمار می رود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
تهویه مطبوع
بیلیارد
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
ماساژ
رستوران
تراس
روزنامه