هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

New palace Shardeni

معرفی و تصاویر

هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس یکی از هتل های سه ستاره لوکس می باشد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی تفلیس است که ۱۸ کیلومتر از این اقامتگاه دور است، پل صلح نیز با ۱۰ دقیقه پیاده روی در دسترس است. خدمات حمل و نقل فرودگاه در صورت درخواست و با هزینه اضافی در دسترس است. دارای فضای باز است و مهمانان می توانند از این فضای دلنشین استفاده کنند.

ارائه خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات این هتل شامل امکان استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی با هزینه اضافه و خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش است که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های گرجستانی، ترکی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر می باشد، اما برای هر شب هزینه ای جداگانه بابت حیوانات خانگی دریافت می گردد. در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل دارای خدمات خشکشویی هم با هزینه اضافه می باشد.

صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به دستگاه خودپرداز بانک می باشد و بلیط خدمات حمل و نقل عمومی با هزینه اضافه در دسترس است. این هتل دارای خدمات تفریحی چندانی نمی باشد، اما مهمانان می توانند علاوه بر استفاده از فضای باز هتل از برخی فعالیت های ورزشی مثل تور های پیاده روی نیز استفاده کنند. همچنین دارای یک کافه است که انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد و مهمانانش می توانند از با درخواست نوشیدنی دلخواه خود از کافه و استفاده از فضای دلنشین این کافه لذت ببرند.

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه بین المللی تفلیس ۱۸کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
تهویه مطبوع
رستوران
کافی شاپ