هتل ماریون تفلیس

Marionn tbilii hotel

معرفی و تصاویر

هتل 4 ستاره ماریون در شهر تفلیس بنا شده است و مجهز به تراس هایی با چشم انداز زیبا از شهر و اینترنت بی سیم رایگان است. شما از بخش قدیمی شهر تا هتل، تنها 10 دقیقه پیاده روی دارید و می توانید در امتداد سواحل رود کورا Kura پیاده روی لذت بخشی داشته باشید. از دیگر امکانات هتل ماریون، رستوران داخلی و پارکینگ اختصاصی رایگان است. اتاق های هتل ماریون دارای بالکن بوده و تمامی اتاق ها مجهز به مبلمان های لوکس می باشند.

امکانات هتل ماریون تفلیس

از برجسته ترین امکانات رفاهی گنجانده شده در اتاق های هتل ماریون می توان به سیستم تهویه مطبوع هوا، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و سرویس بهداشتی اختصاصی به همراه دوش، سشوار و لوازم بهداشتی رایگان اشاره کرد. شما عزیزان می توانید در رستوران هتل انواع غذاهای گرجی و بین المللی را امتحان نمایید البته شما می توانید صبحانه خود را به صورت بوفه در آن میل نمایید. میز پذیرش 24 ساعته ای در هتل وجود دارد که می توانید در هر لحظه از خدمات آن استفاده کنید. اگر در انتخاب گشت های بیرون از هتل و یا بازدید های شهری تردید دارید، کارکنان هتل می توانند شما را در این امر یاری دهند. امکان اجاره خودرو نیز موجود بوده و این منطقه برای طبیعت گردی، مشهور است.

موقعیت هتل ماریون تفلیس

میدان آزادی تا هتل ماریون 1.4 کیلومتر فاصله دارد و تئاتر روستاولی Rustaveli در فاصله 1.9 کیلومتری هتل ماریون واقع شده است. نزدیک ترین فرودگاه که فرودگاه بین المللی تفلیس است، 12 کیلومتر تا این هتل فاصله دارد.

مشخصات

فاصله تا ...

  • میدان آزادی ۱٫۴کیلومتر
  • تئاتر روستاولی ۱٫۹کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی تفلیس ۱۲کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
کرایه ماشین
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
تراس
ماهواره