هتل کلخی تفلیس

Kolkhi Tbilisi Hotel

معرفی و تصاویر

هتل کلخی تفلیس در قسمت قدیمی شهر تفلیس و در خیابان شاندیز واقع شده است. ساختمان هتل دارای پنج طبقه و ۳۷ اتاق به همراه آسانسور می باشد. این هتل محل مناسبی برای طرفداران خرید می باشد چون اغلب فروشگاه ها در این منطقه قرار دارند.

موقعیت هتل کلخی تفلیس

نزدیکی هتل به بانک ها، سالن کنسرت و بارهای شهر تفلیس یک امتیاز خاص محسوب می شود. این هتل تا فرودگاه ۲۲ کیلومتر، میدان آزادی ۱۳ کیلومتر، سیرک تفلیس ۱۰ کیلومتر، کاخ ورزش تلیسلی ۱۰ کیلومتر، میدان قهرمانان و دانشگاه ایالتی ۱۱ کیلومتر و تئاتر اپرا و باله تفلیس ۱۳ کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل کلخی تفلیس

در این هتل ۳۷ اتاق بسیار بزرگ شامل ۳ سوئیت لوکس و۳ سوئیت یک و دو نفره با بالکن و ویوی رو به کوه، دشت و مناظر زیبای شهر وجود دارد که همگی آن ها دارای رنگ آمیزی مناسب و دیزاینی ماهرانه و مدرن  و البته تخت خواب های استاندارد به همراه بالش ضد آلرژی، سرویس های مجزا، حمام با وان و دوش، میز مطالعه، اتو، سیستم اعلام حریق، تلفن مستقیم، تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش، تلویزیون به همراه کانال های ماهوارهای، کامپیوتر، اینترنت رایگان، یخچال، چای و قهوه ساز و مینی بار می باشد. مطمئناً استراحت در این اتاق های لوکس می‌تواند خستگی یک روز پر جنب و جوش را به راحتی از تن خارج سازد.

در این هتل زمین مناسب تنیس، اتاق کنفرانس و اتاق قابل استفاده برای افراد معلول وجود دارد که هر یک از مهمانان بنا بر نیاز شخصی خود می توانند به راحتی از آنان استفاده کنند. بهترین انتخاب برای بهترین سفره کلخی می باشد. 

مشخصات

فاصله تا ...

  • کاخ ورزش تلیسلی ۱۰کیلومتر
  • سیرک تفلیس ۱۰کیلومتر
  • میدان قهرمانان ۱۱کیلومتر
  • میدان آزادی ۱۳کیلومتر
  • تئاتر اپرا ۱۳کیلومتر
  • باله تفلیس ۱۳کیلومتر
  • فرودگاه ۲۲کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سنسورهای دود یاب/ضد حریق
زمین تنیس
ماهواره