هتل ایدیلیا تفلیس

Idilia Tbilisi hotel

معرفی و تصاویر

هتل ایدیلیا تفلیس یکی از هتل های سه ستاره گرجستان می باشد. بعضی از واحدهای هتل ایدیلیا برای راحتی شما، فضای نشیمن مبله نیز دارند. اتاق های ویژه ی هتل ایدیلیا دارای تراس یا بالکن هستند. برای راحتی شما داخل حمام؛ دمپایی، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، و سشوار نیز پیدا می شود.

پذیرش هتل ایدیلیا 24 ساعته در خدمت مهمانان است. مهمانان می توانند از کافه بار هتل ایدیلیا لذت ببرند. از هتل ایدیلیا تا تئاتر روستاولی 2.5 مایل و تا میدان آزادی (فریدام اسکوار) 3.1 مایل فاصله است. نزدیک ترین فرودگاه به هتل ایدیلیا فرودگاه بین المللی تفلیس است که در فاصله 10.6 مایل از هتل قرار دارد. سابورتالو یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که علاقه مند به طبیعت، غذا، و آشنایی با مردم خوش برخورد شهر هستند.

هتل ایدیلیا یکی از بهترین ها در تفلیس بشمار می رود. میهمانان هتل ایدیلیا وقتی امکانات آن را با هتل های این شهر مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار راضی و خوشحال می شوند. کارکنان هتل ایدیلیا تفلیس مسلط به زبان انگلیسی هستند. هتل ایدیلیا پارکینگ رایگان در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. هر اتاق دارای تلویزیون صفحه تخت و حمام می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
فضای سبز
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
ماهواره
خدمات خانه‌داری