هتل دریم هیل تراس تفلیس

Dream Hill

معرفی و تصاویر

هتل دریم هیل تراس تفلیس در شهر تفلیس واقع شده. معماری و دکوراسیون داخلی هتل دریم هیل تراس بسیار صمیمی و گرم است، به طوری که وقتی در این هتل اقامت می‌کنید، احساس در خانه بودن را تجربه خواهید کرد.

فاصله هتل دریم هیل تراس تفلیس تا اماکن مهم

هتل دریم هیل تراس تفلیس در 500 متری باغ وحش تفلیس قرار دارد و اوپرا و باله تیاتر تفلیس تنها 2 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. فرودگاه بین‌المللی تفلیس نیز در فاصله 26 کیلومتری این هتل قرار گرفته است.

امکانات هتل دریم هیل تراس تفلیس

از امکانات هتل دریم هیل تراس می‌توان به خدمات پذیرش بیست و چهار ساعته، وای‌فای رایگان، تلوزیون در داخل اتاق‌ها، سرویس بهداشتی خصوص برای اتاق‌ها، سیستم تهویه مطبوع و صبحانه رایگان در اتاق اشاره کرد. کارکنان هتل برخوردی بسیار دوستانه با مسافران دارند و خدمات با کیفیتی را ارائه می‌دهند. این هتل خصوصا برای زوج‌ها مناسب است، زیرا منظره‌ای رمانتیک و فضای داخلی بسیار صمیمی دارد که آرامش زیادی را برای زوج‌های جوان فراهم می‌کند. نزدیک ترین فرودگاه به هتل، فرودگاه بین المللی تفلیس است که 16 کیلومتر با هتل فاصله دارد. این هتل یک بالکن عمومی بزرگ و زیبا دارد که از آنجا می‌توانید مناظر زیبای باغ‌های تفلیس را نظاره کنید و لذت ببرید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پذیرش 24 ساعته
صبحانه در اتاق
تهویه مطبوع
سشوار