هتل دیادما تفلیس

Hotel Diadema

معرفی و تصاویر

هتل دیادما تفلیس در کشور گرجستان واقع شده. هتل DiaDema هتلی کوچک با 11 اتاق است. این هتل دارای امکاناتی از قبیل: تراس، وای فای رایگان، اتاق های غیر سیگاری، اتاق خانواده، اتاق های عایق صدا، منطقه ای برای افراد سیگاری، پارکینگ رایگان و خصوصی، شاتل فرودگاهی با هزینه جدا، خدمات خشکشویی و سرویس اتو، سالن آرایش و زیبایی می باشد.

امکانات اتاق های هتل دیادما تفلیس

اتاق های هتل دارای سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع هوا، ورودی خصوصی، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت،کانال های کابلی و ماهواره ای، جالباسی،حمام اختصاصی و لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد. قابل ذکر است که منظره اتاق ها رو به شهر است. اتاق های هتل دیادما تفلیس دارای سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع هوا، ورودی خصوصی، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت،کانال های کابلی و ماهواره ای، جالباسی، حمام اختصاصی و لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد. قابل ذکر است که منظره اتاق ها رو به شهر است. 

امکانات رفاهی هتل دیادما تفلیس

امکانات رفاهی بسیار دیگری نیز هست که در ادامه به شرح برخی می پردازیم: اینترنت وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، اتاق های خانوادگی، رزرواسیون 24 ساعته، میز سرو نوشیدنی های بین المللی، فضای باز، تراس، کافی شاپ، پارکینگ خصوصی رایگان، میز تور، خدمات خشکشویی، تاکسی سرویس، سیستم تهویه مطبوع، روم سرویس روزانه و غیره. توجه داشته باشند که کارکنان و مسئولین هتل Diadema به سه زبان گرجی، روسی و انگلیسی مسلط هستند و در صورتی که توانایی صحبت به هر یک از این زبان ها را داشته باشید، مشکلی از بابت برقراری ارتباط با آن ها نخواهید داشت.

فاصله هتل دیادما تفلیس تا اماکن مهم

این هتل 3 ستاره تفلیس در فاصله 4.7 کیلومتری از تئاتر روستاولی قرار دارد. همچنین هتل در فاصله 3.3 کیلومتری از میدان آزادی قرار دارد.

ایلیا گشت اقامتی راحت را در هتل دیادما تفلیس برایتان آرزومند است.

مشخصات

فاصله تا ...

  • میدان آزادی ۳٫۳کیلومتر
  • تئاتر روستاولی ۴٫۷کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
خشکشویی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
تراس