هتل باسیلون تفلیس

Basilon Tbilisi Hotel

معرفی و تصاویر

هتل باسیلون ( Basilon Hotel ) یک هتل نوساز می باشد که در سال ۲۰۱۵ میلادی افتتاح شده است و واقع در مرکز شهر تفلیس می باشد که با ۵ دقیقه پیاده روی می توان به مرکز شهر دسترسی پیدا کرد. هتل باسیلون یک هتل خوب و اقتصادی می باشد که در کنار قیمت میتواند خاطره خوشی را از سفر به کشور گرجستان و شهر تفلیس برای مسافرین عزیز به جا بگذارد. 

امکانات هتل باسیلون تفلیس

اینترنت رایگان ، اتاق های مدرن و شیک ، گاو صندوق داخل اتاق ، تلویزیون LED ، تهویه مطبوع و…. از جمله امکانات این هتل می باشد. اتاق های مدرن هتل باسیلون با کفپوش چوبی، مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، مینی بار، و حمام خصوصی می باشند.

برای مسافرانی که علاقه مند به طبیعت، غذا، و آشنایی با مردم خوش برخورد شهر هستند، سابورتالو انتخاب بسیار فوق العاده ای است.صبحانه در هتل باسیلون بصورت بوفه سرو میشود و البته میتوانید درخواست کنید تا سرویس صبحانه به اتاقتان آورده شود. رستوران و کافه هتل نیز با منویی از غذاهای گرجی و میان وعده ها و نوشیدنی های خوش طعم از شما پذیرایی میکند. کارکنان هتل باسیلون مسلط به زبان انگلیسی هستند. هتل باسیلون دارای 17 اتاق می باشد.

موقعیت هتل باسیلون تفلیس

از هتل باسیلون تا ایستگاه متروی تفلیس 2.5 مایل و تا فرودگاه بین المللی تفلیس 12.4 مایل فاصله است. ایستگاه اتوبوس متروی پلیتکنیکوری که به هر دوی آنها کانکت می شود تا هتل باسیلون حدود 4 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. همچنین فاصله هتل باسیلون تا ایستگاه قطار ۴ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی تفلیس ۲۰ کیلومتر می باشد.

مشخصات

فاصله تا ...

  • ایستگاه قطار ۴کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی تفلیس ۲۰کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
صندوق امانات
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده
رستوران
کافی شاپ
ماهواره