بوتیک هتل آرت تفلیس

Art Boutique Hotel

معرفی و تصاویر

بوتیک هتل آرت تفلیس یکی از بهترین هتل های 4 ستاره تفلیس می باشد. این هتل 4 ستاره در ایجاد امکانات مناسب برای رفاه حال مسافرین از دیگر رقبانش عقب نمانده. بوتیک هتل آرت تفلیس امکانات نگهداری از حیوانات خانگی را نیز برای شما فراهم کرده است. اینترنت بی سیم نیز به صورت رایگان در سر تا سر هتل قابل دسترسی است.

امکانات بوتیک هتل آرت تفلیس

اتاق های هتل دارای تهویه هستند و همه ی اتاق ها فرش شده می باشند. یک کتری، جعبه ایمنی، تلویزیون به همراه کانال های ماهواره ای نیز وجود دارد. همچنین سرویس بهداشتی هر اتاق بصورت اختصاصی قرار گرفته است که در سرویس های بهداشتی یک دوش حمام، سشوار و لوازم بهداشتی نیز تعبیه شده است.  رستوران های مناسب و مقرون به صرفه در این هتل قرار گرفته که انواع غذاهای بین المللی و آسیایی را با بیشترین امکانات سرو میکند.

صبحانه را می توانید در اتاق خود میل کنید. ناهار آماده هر روز در اختیار شما قرار می گیرد و اگر سفارش غذای دیگر داشته باشید، باید آن را درخواست کرده و سپس برای شما آماده خواهندکرد.

در هتل امکان اجاره ماشین نیز وجود دارد. همچنین شما با پرداخت مبلغی می توانید تقاضای سرویس رفت و برگشت  به فرودگاه را داشته باشید. میز پیشخوان، دفتر گردشگری و خدمات بلیط بصورت شبانه روزی در محل اقامت شما حاضر است.

سفری به یاد ماندنی با ایلیا گشت در تور گرجستان

موقعیت بوتیک هتل آرت تفلیس

بوتیک هتل آرت تفلیس ۷۰۰ متر از ایستگاه متروی روستاولی فاصله دارد. تئاتر روستاولی ۳۰۰ متر و میدان آزادی ۱.۱ کیلومتر تا محل اقامت شما در هتل فاصله دارد. در صد متری هتل سالن اپرا و باله تفلیس قرار گرفته است. نزدیک ترین فرودگاه که فرودگاه بین المللی تفلیس است، ۱۸ کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

معبد تاتسمیندا در نزدیکی هتل آرت بوتیک تفلیس گزینه مناسبی برای گردشگرانی که به تاریخ، غذای محلی و نقاط دیدنی علاقه دارند می باشد.

مشخصات

فاصله تا ...

  • تئاتر روستاولی ۳۰۰متر
  • ایستگاه متروی روستاولی ۷۰۰متر
  • میدان آزادی ۱٫۱کیلومتر
  • رودگاه بین المللی تفلیس ۱۸کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
صبحانه در اتاق
کرایه ماشین
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
سشوار
رستوران
ماهواره