بوتیک هتل آلفابت تفلیس

Alphabet Hotel

معرفی و تصاویر

امکانات بوتیک هتل آلفابت تفلیس

بوتیک هتل آلفابت تفلیس در منطقه قدیمی شهر تفلیس قرار دارد. در این هتل سیگار کشیدن کاملا ممنوع بوده و برای استعمال سیگار منطقه مشخص شده فراهم شده است. سرویس دهی و پذیرش به صورت شبانه روزی در هتل انجام می شوند.

بوتیک هتل آلفابت تفلیس به طور کلی دارای بیست اتاق و سوئیت بوده که به صورت تاریخی دکور و تزئین شده و از رنگ های آلبی، زرد و سبز آبی در تزئین ان استفاده شده. تمام اتاق ها و سوئیت های این هتل چهار ستاره کفپوش چوبی داشته و فرش شده هستند. در طراحی و دکوراسیون اتاق ها از ترکیب رنگی شاد و دیوارهای آجری قهوه ای و سرخ رنگ استفاده شده.

از امکانات داخلی هر اتاق و سوئیت بوتیک هتل آلفابت تفلیس میتوان به حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، تلفن، تلویزیون ماهواره ای، گاوصندوق، سرویس دهی شبانه روزی، سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان، چای ساز و قهوه ساز، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … اشاره کرد. هر روز صبح بر روی تراس هتل که مشرف به شهر است بوفه صبحانه سرو می شود. امکان سرو صبحانه در اتاق نیز وجود دارد. در صورت درخواست، منوی غذاهای رژیمی رستوران هتل در اختیار میهمانان قرار می گیرد.

بوتیک هتل آلفابت تفلیس تا فرودگاه بین المللی تفلیس 13.5 کیلومتر فاصله دارد و سرویس شاتل به فرودگاه در صورت پرداخت هزینه انجام میشود. در هتل پارکینگ رایگان نیز موجود است. در رستوران این هتل انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، گرجی و … همراه با نوشیدنی های مختلف گرم و سرد برای میهمانان و توریست های تور ارزان گرجستان سرو می شوند. هر روز صبح صبحانه ها به صورت بوفه ای ارائه شده و به درخواست میهمانان منوی رژیمی نیز ارائه میدهد.

خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی به صورت سیستمی و چارتری 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار