هتل آپارتمان مرکادو سنترال | SingularStays Mercado Central

شرح

هتل آپارتمان مرکادو سنترال | SingularStays Mercado Central

هتل آپارتمان مرکادو سنترال در شهر والنسیای اسپانیا واقع شده است و با حدود 5 دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به قسمت قدیمی شهر بروید. این هتل آپارتمان تا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو 10 دقیقه فاصله دارد. اگر از اتوبوس عمومی استفاده کنید، می‌توانید در 30 دقیقه به مرکز هنر و علم و ساحل برسید. به طور کلی هتل آپارتمان مرکادو تا اماکن توریستی و دیدنی شهر بین یک تا سه کیلومتر فاصله دارد.

تمامی اتاق‌های این هتل آپارتمان دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تلویزیون، حمام خصوصی، سشوار و سیستم گرمایش هستند. این هتل آپارتمان دارای آشپزخانه خصوصی که دارای تجهیزاتی مانند اون، ماشین ظرفشویی و ماکروویو است. اگر در سفر حیوان خانگی‌تان را به همراه می‌برید، بهتر است بدانید که هتل‌آپارتمان به شما اجازه‌ی ورود آن را نخواهد داد. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ خصوصی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزی 20 یورو استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که باید از قبل پارکینگ را رزرو کنید.

در این هتل می‌توانید از امکانات دیگری مانند اتاق‌های خانوادگی هم استفاده کنید. مترجم‌های هتل به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و ایتالیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. در صورت پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توانید از امکاناتی همچون ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
مترجم برای مهمانان خارجی
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
سشوار

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۹۶۰ ۶۱ ۱۱ ۱۱
وب‌سایت
آدرس: Carrer del Poeta Llombart, ۲, ۴۶۰۰۱ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک