هتل آکسفورد سنگاپور

Oxford Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آکسفورد سنگاپور در مرکز شهر واقع شده و دارای سرویس اینترنت بی سیم می باشد. اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه و دارای تلویزیون و حمام مجهز هستند. هتل تا فرودگاه بین المللی Changi 18 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل آکسفورد سنگاپور 

در رستوران هتل غذاهای غربی و محلی سرو می شود. کارکنان هتل به زبان انگلیسی و چینی صحبت می کنند. برای کودکان زیر 12سال می توان بدون پرداخت هزینه از تخت های موجود در اتاق استفاده کرد. هزینه استفاده از تخت اضافه برای هر شب 35 دلار سنگاپور می باشد. در هر اتاق امکان وجود یک تخت اضافه وجود دارد.

اتاق ها و سوئیت های این هتل همگی مجهز به سیستم تهویه هوای مناسب هستند و خدمات تمیز کردن اتاق شبانه روزی انجام می شود امکانات داخلی هتل شامل تلوزیون ماهواره دار، چای ساز و قهوه ساز، حمام لوکس و مجهز و مینی بار میباشد. رستوران های هتل غذاهای غربی سرو کرده و صبحانه در این هتل رایگان میباشد.

در هتل آکسفورد سنگاپور توریست ها و مسافران تور سنگاپور نمیتوانند حیوانات خود را وارد هتل کنند. شما میتوانید کنفرانس ها و نشست های خود را در سالن کنفرانس هتل برگزار کنید. کودکان و تخت اضافه: برای کودکان زیر ۱۲سال می توان بدون پرداخت هزینه از تخت های موجود در اتاق استفاده کرد. هزینه استفاده از تخت اضافه برای هر شب ۳۵ دلار سنگاپور می باشد. در هر اتاق امکان وجود یک تخت اضافه وجوددارد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
کافی شاپ
ماهواره