هتل گرند هیات سنگاپور

GRAND HYATT SINGAPORE HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل گرند هیات سنگاپور منطقه خرید بسیار محبوب اورچارد سطح بالا هستند، اما در این میان هتل گرند هیات سنگاپور (Grand Hyatt Singapore) با داشتن رستوران‌هایی فوق‌العاده خوب با آشپزخانه‌های باز، یک سر و گردن از دیگران بالاتر می‌ایستد. اتاق‌های هتل گرند حیات سنگاپور بزرگ و مدرن هستند و حتی اتاق‌های استاندارد هم محوطه‌های جداگانه برای کار دارند.

امکانات هتل گرند هیات سنگاپور

امکانات هتل گرند هیات سنگاپور شامل استخر روباز، اسپا و یک مرکز بدنسازی عالی هستند. رفتن به جاذبه‌های گردشگری در تور سنگاپور از مبدا این هتل آسان است چرا که چندین گزینه برای دسترسی به سیستم حمل و نقل عمومی در اطراف هتل وجود دارد. البته مسافرانی که برای کاری غیر از خرید یا یک جلسه کاری به سنگاپور آمده‌اند شاید بهتر باشد بخش دیگری از شهر را برای اقامت انتخاب کنند.

آنهایی که می‌خواهند در جاده اورچارد اقامت داشته باشند می‌توانند قیمت‌های هتل‌های ماریوت و فور سیزنز را هم با قیمت هتل گرند حیات سنگاپور مقایسه کنند. هتل گرند حیات سنگاپور (با عنوان صحیح هتل گرند هیات سنگاپور) در سال 1971 ساخته شده و از آن زمان تا به امروز هتلی بسیار محبوب در میان مسافران تجاری سطح بالا باقی مانده است. رستوران‌های عالی و مشهور هتل بسیاری از مردم محلی را نیز به خود جلب می‌کنند.

در لابی هتل گرند هیات سنگاپور، دیوارها و پیشخوان چوبی تیره‌ رنگ همراه با یک آب‌ نمای مرکزی، گرمی خاصی به فضاهای بی‌حس و حال اما بسیار مجلل مجموعه داده‌اند. هتل گرند حیات سنگاپور با پای پیاده از جاده اورچارد 3 دقیقه فاصله دارد؛ خیابانی نمادین در سنگاپور که با تعداد بیشماری فرودگاه پر شده است.

جاده باغ (اورچارد) به خاطر تعداد زیادی درخت که دارد به این نام خوانده می‌شود و با حضور مسافران تور سنگاپور و افراد محلی، مخصوصا در آخر هفته‌ها فوق‌العاده شلوغ می‌شود. البته بسیاری از مال‌های این خیابان با پیاده‌راه‌های زیرزمینی به هم متصل شده‌اند؛ مسیرهایی که راه‌هایی خوب برای فرار از جمعیت و البته شرایط نامساعد جوی در بعضی روزها به وجود آورده‌اند. تا مارینا بی و سانتک سیتی با اتومبیل حدود 12 دقیقه راه است. طی این مسیر با وسایل حمل و نقل عمومی دو برابر این مقدار زمان می‌خواهد. فرودگاه بین‌المللی چانگی هم با یک سواری 20 دقیقه‌ای یا یک سفر 1 ساعته با سیستم حمل و نقل عمومی قابل رسیدن است.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
خدمات تور شهری و تفریحی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
لابی
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
سالن بدنسازی
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره