هتل گراند سنترال سنگاپور

singapore-grand-central

معرفی و تصاویر

هتل گرند سنترال ارچارد سنگاپور Hotel Grand Central این هتل 4 ستاره دارای ۳۹۰ اتاق راحت میباشد که هریک به زیبایی تزئین شده و به تازگی بازسازی شده و بهترین سرویس ها را به مهمانان خود ارائه میدهد.

از طریق تور سنگاپور این هتل را میتوانید برای اقامت خود انتخاب کنید.

امکانات هتل گراند سنترال سنگاپور

هتل با داشتن یک استخربر روی بام منظره ای زیبا از گونه های گیاهی متنوع در خیابان اورچارد را به میهمانان خود ارائه می دهد اتاق عایق صوتی،تلویزیون و ماهواره، یخچال، چای ساز، سیستم تهویه مطبوع، خدمات ۲۴ساعته، حمام لوکس، تلفن ، پارکینگ، اینترنت بی سیم رایگان درلابی هتل و در اتاق ها، رستوران، استخر، باشگاه ورزشی، ، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات تورها، دربان،خشکشویی، گاوصندوق، فروشگاه محوطه مخصوص سیگار کشیدن، ،روزنامه ،کارکنان حرفه ای و خوش رفتار که علاوه به زبان انگلیسی به زبان های چینی ،مالایی و اندونزی مسلط هستند از ویژگی های هتل محسوب می شود.

فاصله هتل گراند سنترال سنگاپور با اماکن مختلف

این هتل 650 متر تا ایستگاه های Dhoby و MRT فاصله دارد. هتل گرند سنترال ارچارد سنگاپور 10 دقیقه از محله چینی فاصله دارد. این هتل 4 ستاره از فرودگاه چانگی 21 کیلومتر فاصله دارد. هتل گرند سنترال تنها چند قدم تا مراکز خرید، سرگرمی و رستوران های خیابان معروف ارکارد که مقصد تمام گردشگران سنگاپور است فاصله دارد. این هتل در سال 2015 میلادی بازسازی شده.

 فاصله هتل تا ایستگاه متروی سومِرسِت 500 متر و تا ایستگاه متروی “Dhoby Ghaut” حدود 650 متر است. از هتل تا خیابان بوگیس، لیتل ایندیا با ماشین 10 دقیقه فاصله است. موزه هنر سنگاپور و مرکز خرید دیوتی فری و خیابان DFS گالریا اسکات تا هتل 1.1 کیلومتر فاصله دارند و فرودگاه بین المللی چانگی نیز در فاصله 21 کیلومتری هتل واقع شده است.

برای بازدید از جاذبه های گردشگری سنگاپور حتما به این کشور زیبا سفر کنید.

مشخصات