هتل بین الحرمین شیراز

Beyn Ol-Harameyn Hotel

معرفی و تصاویر

هتل بین الحرمین شیراز هتلی 4 ستاره میباشد که در قلب بافت تاریخی شهر شیراز و در جوار حرمین شریف شاه چراغ (ع) و سید علاالدین حسین (ع) قرار گرفته است. این هتل در نزدیکی اماکن تاریخی و گردشگری بسیاری (مسجد عتیق، مدرسه خان، مجموعه زندیه، نارنجستان قوام، موزه هنر، موزه پارس، مسجد نصیر الملک) قرار دارد. از مزایای هتل میتوان نزدیکی به مراکز خرید و مراکز درمانی نیز اشاره داشت. هتل بین الحرمین در زمینی به مساحت 3700 متر مربع احداث شده است و دارای 60 اتاق با استانداردهای چهار ستاره و خدماتی در حد پنج ستاره در تلاش میباشد که با ارائه بهترین خدمات و امکانات، میزبان خوبی برای گردشگران و میهمانان عزیز باشد.

هتل بین الحرمین، حدود 17 دقیقه از فرودگاه شیراز فاصله دارد. مسافران میتوانند در مدت زمانی در حدود 31 دقیقه به ایستگاه قطار این شهر برسند. ایستگاه مترو حدود 2 دقیقه با هتل فاصله دارد.

پذیرش در این هتل به صورت  24 ساعته میباشد و از امکانات عمومی آن میتوان به لاندری، فکس، اتاق چمدان، فتوکپی، خدمات ترانسفر رفت فرودگاهی رایگان، روم سرویس 24 ساعته و خدمات اینترنتی اشاره کرد.

مجموعه ماساژ هتل با ارائه چندین نوع ماساژ تایلندی٬ کاریزما و سوئدی با کادری مجرب و فضایی مناسب میتواند در مدت اقامت اوقات خوشی را برای میهمانان خود به ارمغان آورد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
ماساژ