هتل سناتور پارک | Senator Parque Central Hotel

شرح

هتل سناتور پارک در شهر والنسیای کشور اسپانیا و نزدیک به ساحل واقع شده است. این هتل از ساحل والنسیا و ساحل Las Arenas حدود 5 کیلومتر فاصله دارد. سرویس اتوبوس عمومی به طور منظم جلوی هتل آماده‌ی سرویس دهی به مهمانان هتل است. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل چهار ستاره، فرودگاه والنسیا است که حدود 10 کیلومتر از آن دور است.

تمامی اتاق‌های این هتل علاوه بر ضد صدا بودن دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تهویه مطبوع، حمام خصوصی، سشوار و سیستم گرمایش هستند. همچنین دو بطری آب معدنی در ابتدای ورود به مهمانان داده می‌شود. علاوه بر این، در این هتل اسپانیایی می‌توانید از امکاناتی مانند اتاق‌های VIP، رستوران، آسانسور، خشکشویی، اتاق‌های خانوادگی، باشگاه بدنسازی و… استفاده کنید. بهتر است بدانید که در سناتور پارک امکان به همراه داشتن حیوان خانگی وجود ندارد. 

اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ خصوصی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزانه 25 یورو استفاده کنید و به یاد داشته باشید که رزرو پارکینگ ضروری نیست. مسئولان این هتل چهار ستاره برای مهمانانی که دارای معلولیت هستند، امکانات ویژه‌ای مانند ویلچر و… برای رفاه آنان در نظر گرفته است. مترجم‌ های هتل به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان هستند. 

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
خدمات تور شهری و تفریحی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
صندوق امانات
لابی
خدمات لابی
مترجم برای مهمانان خارجی
نزدیک به ساحل
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
سشوار
سالن بدنسازی
سالن ورزشی
رستوران
خدمات خانه‌داری

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۹۶۳ ۹۵ ۸۰ ۸۰
وب‌سایت
آدرس: Plaça Manuel Sanchis Guarner, ۱, ۴۶۰۰۶ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک