سدارتیس سوئیس کوالیتی هتل زوریخ | Sedartis Swiss Quality Hotel

شرح

سدارتیس سوئیس کوالیتی هتل زوریخ در مرکز بخش تالویل شهر زوریخ است که فاصله بسیار اندکی تا دریاچه زوریخ و اسکله قایق سواری آن داشته و درست مقابل ایستگاه قطار تالویل قرار گرفته است. از این ایستگاه تا ایستگاه قطار زوریخ ده دقیقه فاصله بوده و فرودگاه زوریخ نیز در 30 دقیقه هتل واقع شده است. در فاصله سه دقیقه‌ای از آن یک مرکز اسپا و سلامتی و زیبایی وجود دارد. این هتل دارای امکاناتی مانند زمین گلف(در 3 کیلومتری)، سالن ماساژ، رستوران و تراس است.

امکانات سدارتیس سوئیس کوالیتی هتل زوریخ

مهمانان می‌توانند در رستوران هتل سدارتیس انواع غذاهای بین‌المللی و در بار آن انواع نوشیدنی‌های دلپذیر را سفارش دهند. مهمانان می‌توانند صبحانه را در بوفه و یا اتاق میل نمایند در حالی‌که صبحانه در روزهای شنبه و یک‌شنبه تا ساعت 11:00 صبح ارائه می‌شود. در تابستان‌ها نیز غذاهای عربی به منوی صبحانه اضافه می‌شود. اتاق‌های روشن و ایمن آن غیر سیگاری بوده و مجهز به تلوزیون، حمام با لوازم بهداشتی و سشوار رایگان و مینی‌بار هستند. وای فای رایگان نیز در تمامی محوطه هتل قابل دسترسی است.

پارکینگ خصوصی با هزینه اضافی در نزدیکی هتل وجود داشته و امکاناتی نیز برای مهمانان معلول در نظر گرفته شده است. این هتل یکی از بهترین و پرهزینه‌ترین هتل‌های زوریخ است که مهمانان به آن رتبه 8.8 را در سفرهای دو نفره داده‌اند. خدمه این هتل توانایی صحبت به زبان‌های ایتالیایی، انگلیسی، آلمانی و فرانسوی را دارند.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
پارکینگ
تالارهای چند منظوره
حمل چمدان به اتاق و بالعکس
خدمات تور شهری و تفریحی
صرافی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
ناهار در اتاق
لابی
خدمات لابی
مترجم برای مهمانان خارجی
نزدیک به ساحل
نزدیک به فرودگاه
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
سنسورهای دود یاب/ضد حریق
مسواک، خمیر دندان و صابون
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی
مینی گلف
رستوران
کافی شاپ
تراس
خدمات خانه‌داری
روزنامه

مشخصات تماس

تلفن: +۴۱۴۳۳۸۸۳۳۰۰
ایمیل: info@sedartis.ch
وب‌سایت
آدرس: Bahnhofstrasse ۱۶, ۸۸۰۰ Thalwil, Switzerland

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط