هتل بوتیک فولتون قشم

Fulton Boutique Hotel

معرفی و تصاویر

در منطقه حوضچه هامون در جزیره قشم، اخیرا هتل بوتیک فولتون قشم که یک مجتمع اقامتی بسیار زیبا می باشد، افتتاح شده و مشتمل بر هتل، هتل آپارتمان و ویلا است و مسافران گرامی تور قشم می توانند بنا به سلیقه خود، هر یک از این واحدهای اقامتی را انتخاب کرده و از اقامت در آنها لذت ببرند.

امکانات هتل بوتیک فولتون قشم

این مجتمع اقامتی با نام هتل بوتیک فولتون قشم با چشم اندازی زیبا به دریا و قایق های مستقر در آن با فراهم کردن امکانات اقامتی کامل آماده میزبانی از مسافران است. ساختمان شماره یک که هتل آپارتمان می باشد شامل 3 واحد آپارتمان دوخوابه،سه خوابه و چهار خوابه است و دیگری که هتل می باشد، شامل 16 اتاق دونفره و 7سوئیت 1خوابه 4 نفره است.

کافی شاپ، اینترنت، پارکینگ و رستوران با سرو غذاهای محلی و ارگانیک تنها بخشی از خدمات هتل بوتیک فولتون قشم است. هتل فولتون قشم دارای تعداد 10 واحد اتاق دبل ظرفیت 20 نفر با سرویس کامل، تعداد 6 واحد اتاق توئین ظرفیت 12 نفر و تعداد 6 واحد سوئیت 1 خوابه با سرویس کامل شامل 1 تخت دبل و تخت توئین (ظرفیت یک تفر اضافه) ظرفیت 24 نفر می باشد.

هتل بوتیک فولتون قشم شامل 7 اتاق، هر اتاق دارای سرویس کامل با قابلیت نفرات اضافه (7 نفر)، اتاق نشیمن و تلویزیون، نهارخوری، ویوهای بسیار زیبا رو به خلیج فارس و حوضچه هامون، جاده تندرستی کنار دریاچه، اتاق خواب لوکس 6 واحد، اتاق خواب رویال 1 واحد، اتاق تلویزیون، تراس رو به دریا، چایخانه سنتی کنار ساحل، زمین ورزش (والیبال ساحلی)، اسکله اختصاصی هم جوار جاده تندرستی (پیاده روی و دوچرخه سواری) می باشد. این مجموعه اقامتی در میان دیگر مجموعه های جزیره همانند نگینی درخشان می درخشد.

مشخصات

مشخصات تماس