هتل سان سیتی قشم

Qeshm Suncity Hotel

معرفی و تصاویر

هتل سان سیتی قشم در مرکز جزیره زیبای قشم واقع‌ شده است. این هتل در سال 1392 کار خود را با 32 واحد اقامتی شامل 16 اتاق و 16 سوئیت با ظرفیت‌های متفاوت آغاز کرده است. هتل سان سیتی با مجهز بودن به امکانات و خدمات رفاهی تلاش می‌کند تا میهمانان تور قشم اقامت خوب و خوشی را در این هتل و در جزیره قشم تجربه کنند.

موقعیت عالی هتل سان سیتی قشم

مسافران جزیره قشم اکثرا به دنبال هتلی در فاصله نچندان دور از بازار های جزیره قشم هستند اگر برای شما نیز این موضوع اولویت دارد هتل سان سیتی قشم که یکی از هتل های نوساز، شیک و حرفه ای قشم می باشد را برای اقامت انتخاب کنید. موقعیت دقیق هتل سان سیتی قشم در مرکز شهر جزیره زیبای قشم، انتهای خیابان فلسطین و در فاصله بسیار مناسبی از بازارهای جزیره قشم می باشد که این هتل در کنار موقعیت عالی، امکانات و خدمات مناسبی را به مهمانان ارائه می دهد. فاصله هتل سان سیتی قشم تا مرکز شهر،بازار ستاره، بازار پردیس و بازار فردوسی پنج دقیقه پیاده روی می باشد و هتل فقط ۴۵ دقیقه با فرودگاه فاصله دارد.

خدمات و امکانات هتل سان سیتی قشم

از امکانات و خدمات هتل سان سیتی می‌توان به رستوران در محیطی آرام و دل‌نشین و طبخ انواع غذاهای لذیذ و باکیفیت، اینترنت، تاکسی‌سرویس، خانه‌داری 24 ساعته و … اشاره کرد. از جذابیت‌های هتل سان سیتی قشم می‌توان از امکانات و خدمات بسیار مطلوب، پرسنل مجرب و کارآزموده، قرارگیری در مرکز جزیره، دسترسی راحت به مراکز بزرگ و مهم تجاری و همچنین ساحل صخره‌ای و قلعه پرتغالی‌ها نام برد.

جهت اطلاع از دیگر امکانات این هتل زیبا و رزرو تور قشم با کارشناسان ایلیا گشت در ارتباط باشید.

دلایل انتخاب هتل سان سیتی 

  • نوساز بودن هتل
  • دسترسی راحت به مراکز خرید
  • موقعیت عالی در جزیره
  • امکانات و خدمات عالی
  • منو غذاهای با کیفیت و متنوع

مشخصات

مشخصات تماس