Praha Hotel Yerevan

هتل پراها ایروان
خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
فروشگاه در هتل
کرایه ماشین
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده
ماساژ
رستوران
کافی شاپ

شرح

هتل پراها ایروان، در  شهر ایروان قرار دارد و حدودا نیم کیلومتر تا میدان جمهوری و تئاتر باله و اپرای ارمنستان فاصله دارد. موزه نسل کشی ارامنه حدودا 2 و نیم کیلومتر تا محل اقامت شما فاصله دارد.

در هتل پراها یک رستوران وجود دارد که می توانید از غذاهای لذیذ آن استفاده کنید و همچنین اینترنت بی سیم  رایگان در تمام فضای هتل در اختیار مهمانان قرار می گیرد. اتاق های هتل پراها  هر کدام یک تلویزیون و سرویس بهداشتی اختصاصی دارند.

در این هتل سرویس بهداشتی ها لوازم آرایشی و بهداشتی و دمپایی نیز موجود است. برخی اتاق ها یک محل نشیمن نیز  دارند. در هتل یک مغازه سوغاتی فروشی وجود دارد و یک میز پیشخوان نیز بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. شما می توانید از هتل درخواست ماشین کرایه ای بدهید.

پکیج تور ارمنستان با بهترین قیمت

نزدیک ترین فرودگاه یعنی فرودگاه بین المللی وارتنوتس نیز 11 کیلومتر از هتل پراها فاصله دارد. این هتل همچنین یکی از بالاترین امتیازات را در میان هتل های دیگر در ایروان دارد! مهمانان در این هتل از سفرشان راضی تر هستند. 

هتل پراها ارمنستان یکی از بهترین هتل های 3 ستاره ارمنستان است. از هتل تا ایستگاه متروی میدان جمهوری و خانه اپرا حدود 10 دقیقه فاصله است. فرودگاه بین المللی زوارتنوتس هم در فاصله 11 کیلومتری از هتل پراها ارمنستان قرار دارد.  این هتل 3 ستاره درمیان دیگر هتل های 3 ستاره جایگاه بهتری دارد.

تلفن: +۳۷۴ ۱۰ ۵۱۹۹۰۹
آدرس: str٫ Tumanyan ۲۲, ۰۰۰۱ Yerevan, Armenia

موقعیت هتل