هتل اشلی هایتس پوکت

Phuket Ashlee Heights Hotel

معرفی و تصاویر

هتل اشلی هایتس پاتونگ و سوئیتس پوکت یکی از هتل های چهار ستاره پوکت می باشد. هتل اشلی هتلی آرام و با محیطی خصوصی است و همچنان در موقعیتی قرار دارد که دسترسی به آنچه که این منطقه برایش مشهور است را راحت می‌کند. اتاق‌ها بزرگ هستند و امکانات مدرن آنها شامل تلویزیون‌های صفحه‌تخت و وای‌فای رایگان هستند. سوئیت‌های هتل، بالکن و ماشین لباسشویی و خشک‌کن هم دارند. استخر روی پشت بام جذابیت اصلی هتل برای مسافران تور پوکت است.

رسیدن به ساحل حدود 15 تا 20 دقیقه پیاده‌روی نیاز دارد، اما شاتل رایگان برای مسافران تور تایلند فراهم شده است. پارکینگ زیرزمینی هم وجود دارد. برای صبحانه باید هزینه‌ای را بپردازید. رستوران داخل هتل مجموعه‌ای خوب از غذاها را ارائه داده و سرویس اتاق هم در تمام طول روز وجود دارد. در حالی که بسیاری از اقامتگاه‌ها و هتل‌ها در پاتونگ، رنگ و رو رفته و قدیمی به نظر می‌آیند، هتل اشلی هایتس پاتونگ پوکت به شکل جذابی تمیز و معاصر دیده می‌شود.

لابی هتل روشن و بزرگ است و پنجره‌های بزرگ و مکانی جذاب برای نشستن دارد. کارکنان حاضر در پیشخوان 24 ساعته هتل، کمک‌کننده هستند و قهوه و چای در لابی در دسترس مسافران تور تایلند قرار دارد. آنقدر صندلی وجود دارد که مهمانان بتوانند بنشینند و از نوشیدنی خود لذت ببرند. اکثریت مهمانان این هتل توریست‌های تور پوکت هستند و جو کلی هتل، محترمانه و ساکت است.

مشخصات

مشخصات تماس