هتل ویز پاتایا

Wiz Hotel Pattaya

معرفی و تصاویر

هتل ویز پاتایا هتلی زیبا و 3 ستاره در جنوب شهر گردشگری پاتایا قرار دارد. این هتل هم جنبه ی شغلی و هم جنبه ی سرگرمی دارد که در تپه ی پراتامناک قرار گرفته است. هتل حدود 1.8 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد که این موقعیت مناسب دسترسی مناسبی به قسمت های دیدنی شهر را دارد. جاده بیچ رود و خیابان واکینگ استریت در فاصله 1.5 کیلومتری از این هتل قرار گرفته اند. ساحل جومتین نیز تا هتل 2.5 کیلومتر فاصله دارد. هتل مجموعا دارای 44 اتاق میباشد.

امکانات اتاق های هتل ویز پاتایا

اتاق های این هتل به شرح اتاق های دلوکس با یک تخت 2 نفره، اتاق های دلوکس با 2 تخت مجزا میباشد. همگی اتاق ها بالکن دار هستند و دارای امکاناتی نظیر حمام با دوش، تلویزیون، چای ساز و قهوه جوش، یخچال، مینی بار، تلفن مستقیم، دسترسی به اینترنت بیسیم میباشند. اتاق های هتل همگی دارای سیستم تهویه هوای پیشرفته بوده و به شرح زیر هستند.

اتاق های این هتل همگی دارای بالکن میباشند. در رستوران هتل ویز غذاهای لذیذ تایلندی و بین المللی به صورت بوفه و یا از روی منو سرو می‌شوند. یک کافه کنار استخر برای هتل در نظر کرفته شده بر روی بام و در کنار استخر قرار دارد و نوشیدنی های محلی و متفاوت سرو میکند.مهمانان میتوانند از شنا کردن در استخر روباز هتل لذت ببرند. در مغازه های نزدیک هتل نیز می‌توانید موتور کرایه کنید و از موتورسواری در شهر لذت ببرید. ترانسفر فرودگاهی با هزینه اضافی قابل استفاده است.

مشخصات

مشخصات تماس