هتل اینترکنتینانتال پاتایا ریزورت

InterContinental Pattaya Resort

معرفی و تصاویر

هتل اینترکنتینانتال پاتایا ریزورت یکی از گران ترین هتل های پاتایا و البته یکی از زیباترین و بهترین های تور پاتایا محسوب می‌شود. این هتل با خدمات بسیار گسترده‌اش در آن محیط خاص و بسیار زیبا، حتی آرامش و لذت سخت‌گیرترین مسافران تور تایلند را هم تضمین می‌کند.

هتل اینترکانتیننتال پاتایا، آشتی طبیعت و ساخته دست بشر است. از بالا که به هتل نگاه کنید فقط رنگ سبز، آبی و قهوه‌ای می‌بینید. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل، درون یک حجم سبز انبوه از درختان مرتفع و سرسبز، جا داده شده‌اند. در کنار این حجم سبز هم، استخرهای روباز هتل با آن کاشی‌های آبی فیروزه‌ای و زیبایشان و البته دریای پاتایا، دیده می‌شوند.

در این هتل، با اتاق‌های معمولی روبرو نیستید. اتاق‌ها بزرگ و پر از امکانات رفاهی هستند تا در طول اقامتتان در تور پاتایا، همواره حس حضور در یک منزل شخصی را داشته باشید، البته یک منزل شخصی فوق‌العاده زیبا، خوش‌رنگ و رویایی. این اتاق‌ها با کف‌پوش و مبلمان چوبی بسیار شیک، کوسن‌ها و روتختی‌های قرمز یا سبز، گل و گیاه‌های رنگارنگ و تابلوهای نقاشی، فوق‌العاده دوست‌داشتنی و دل‌نشین شده‌اند. اما این‌ ترکیب رنگی هوشمندانه و زیبا، برای رویایی شدن اتاق کافی نیست.

تمام اتاق‌ها، پنجره‌های بزرگ و یک بالکن اختصاصی دارند. بعضی از اتاق‌های طبقات پایین‌تر، درون فضای سبز انبوه بیرون محاصره شده‌اند و بنابراین، پنجره‌ها و بالکنشان رو به یک جنگل سبز باز می‌شوند و وقتی که درون اتاق‌ یا بالکن نشسته‌اید حس حضور در یک جنگل بکر را پیدا می‌کنید. اما سایر اتاق‌ها، زیبایی متفاوتی دارند. آنها رو به ساحل دریا هستند تا بالکن خصوصی‌تان در هنگام غروب، به مفحلی عاشقانه تبدیل شود. هتل 3 استخر روباز دارد. 

در این هتل، استخرها یک مکعب مستطیل ساده نیستند بلکه تبدیل به نهر‌های عریض پیچانی شده‌اند که در کل محوطه فضای سبز هتل کشیده شده‌اند و در زیبا کردن محیط هتل، از هیچ‌جایی غافل نشده‌اند. آب‌تنی در این استخرها به خصوص در قسمت‌های دنج‌ترشان که پشت گل‌های معطر و درختان بلند هستند، آنقدر لذتبخش است که بازگشت شما از این مسافرت را سخت می‌کند.

هتل، رستوران‌های بسیار زیبایی در محوطه کنار ساحل، محوطه روباز و داخل سالن دارد. در این رستوران‌ها هم مانند سایر نقاط هتل، نهرهای آب و گیاهان سرسبز برای دل‌چسب کردن فضای غذا خوردنتان حضور دارند. به خصوص تجربه غذاخوردن در رستوران فضای باز هتل، با چشم‌اندازی بسیار زیبا از دریای بی‌کران آبی، تا سالیان سال در خاطرتان به شیرینی خواهد ماند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع