هتل آپارتمان پالائو | Palau de Palomar

شرح

هتل آپارتمان پالائو در شهر والنسیای اسپانیا واقع شده است. این هتل آپارتمان تا ایستگاه قطار 700 متر فاصله دارد. این هتل آپارتمان نمای جذابی از خیابان‌های شهر به شما می‌دهد. کلیسای والنسیا در فاصله‌ ی حدود 300 متری از این هتل آپارتمان قرار دارد. اگر از اتوبوس استفاده کنید، 20 دقیقه بعد به شهر هنر و علم می‌رسید. براساس نظرسنجی از مسافران پالائو یکی از بهترین انتخاب ها برای زوج های جوان است. این هتل آپارتمان در یک ساختمان قدیمی و مربوط به قرن هجدهم است که پله‌های مرمر و نقاشی‌های مربوط به آن دوره یادآور خوبی برای آن است.

اتاق‌های پالائو بزرگ و جادار هستند و بسیار شیک طراحی شده‌اند. این هتل آپارتمان دارای آشپزخانه خصوصی که دارای تجهیزاتی مانند ماشین ظرفشویی، یخچال، توستر، ماکروویو و قهوه ساز است. همچنین مجهز به اینترنت، تلویزیون، اتاق نشیمن و مبل راحتی هستند. اگر در سفر حیوان خانگی‌تان را به همراه می‌برید، بهتر است بدانید که مسئولین هتل‌ آپارتمان به شما اجازه‌ی ورود آن را نخواهد داد. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ خصوصی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزانه 15 یورو استفاده کنید. لازم به ذکر است که باید از قبل پارکینگ را رزرو کنید.

در این هتل می‌توانید از امکانات دیگری مانند تهویه مطبوع، فضای باز، تراس، اتاق‌های خانوادگی، منطقه‌ی مخصوص سیگار کشیدن و آسانسور هم استفاده کنید. مترجم‌های پالائو به زبان‌ های انگلیسی، اسپانیایی، هلندی و ایتالیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. همچنین در صورت پرداخت هزینه‌ ی اضافی می‌ توانید از امکاناتی همچون ترانسفر فرودگاهی، خشکشویی و اجاره‌ی دوچرخه استفاده کنید.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
مترجم برای مهمانان خارجی
تراس

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۹۶۳ ۹۱ ۰۶ ۱۹
وب‌سایت
آدرس: Carrer de Santa Teresa, ۲۱, ۴۶۰۰۱ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک