هتل کرون پلازا تودی دهلی نو اوخلا

Crowne Plaza Today New Delhi Okhla

معرفی و تصاویر

امکانات و ویژگی های هتل کرون پلازا تودی دهلی نو اوخلا

هتل کرون پلازا تودی دهلی نو اوخلا واقع در کشور هند می باشد. در میز پذیرش شبانه روزی هتل، تبدیل ارز، خدمات نگهبانی، انبار چمدان، خدمات تور و بلیط و تحویل فوری اتاق برایتان در نظر گرفته شده است. تمام خدمات خشکشویی، اتوشویی و واکس کفش رایگان بوده و می توانید لباس های کثیف خود را به کارکنان خدماتی هتل بدهید. دسترسی به پارکینگ رایگان و بدون نیاز به رزرو می باشد. از هتل کرون پلازا تودی نیو دهلی اوخلا ماشین کرایه کنید تا به راحتی به اطراف شهر دسترسی داشته باشید. ترانسفر فرودگاهی و سرویس حمل و نقل مانند تاکسی هزینه مجزایی را در بر خواهد داشت. ورود به هتل کراون پلازا روهینی دهلی از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱:۳۰ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

کارکنان هتل به زبان های هندی و انگلیسی صحبت می کنند. اگر با خانواده سفر می کنید، از خدمات نگهداری از کودکان بهره مند می شوید. اگر هم به خاطر کار به این شهر سفر می کنید ۴ اتاق ملاقات، مرکز تجاری، فضای کنفرانس و امکانات فکس و فتوکپی در اختیارتان قرار داده می شود. حتما سری به استخر شنا و باشگاه سلامت هتل بزنید. استخر آن رو باز بوده و برای تمام فصول قابل استفاده است. در باشگاه تناسب اندام ورزش کنید یا اگر مایل بودید، در سونا به استراحت بپردازید.

فضای آرایشگاه هتل روزها باز بوده و به جز این موارد، می توانید به فروشگاه و مغازه هتل سری بزنید. تمام ۱۸۳ اتاق هتل، به شما مهمانان، اینترنت وای فای و کابلی رایگان، خدمات شبانه روزی، تلویزیون صفحه تخت، روزنامه رایگان، تهویه مطبوع با کنترل از درون اتاق و سرویس خاموشی از راه دور را ارائه می دهند. بعضی از اتاق ها دارای فضای نشیمنی با مبل های راحتی هستند که میز مطالعه نیز دارند. دستگاه چای و قهوه ساز، گاوصندوق دیجیتالی، امکانات اتوکشی، بطری آب معدنی رایگان و یخچالی کوچک هم در اتاق ها گذاشته شده است. امکانات درون حمام های خصوصی را نام می بریم.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
حمل چمدان به اتاق و بالعکس
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
صندوق امانات
لابی
خدمات لابی
مترجم برای مهمانان خارجی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
سالن بدنسازی
سالن ورزشی
رستوران
کافی شاپ