هتل مای بید استانبول

MY BADE HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل مای بید استانبول 

هتل مای بید استانبول (My Bade Hotel)، به اندازه ی 400 متر با مرکز خرید جواهیر فاصله دارد. هتل مای بید دارای اتاق های بزرگ با طراحی ظریف بوده و مبلمان کامل و شیکی را در خود جای داده است. سیستم تهویه هوا، تلویزیون های LCD با کانال های متنوع، سالن نشیمن، مینی بار، جعبه سپرده امانات، چای/قهوه ساز، حمام های شخصی و سشوار جز خدمات این هتل می باشند.

صبحانه کامل و شاهانه با 80 نوع متفاوت که هر روز به صورت سلف سرویس برای میهمانان ارائه می شود. کافه هتل مای بید استانبول، اسنک های سریع و نوشیدنی های متفاوت را برای میهمانان سرو می نماید. در اطراف هتل مای بید مراکز خرید، کافه و رستوران های زیادی وجود دارد. اینترنت رایگان در تمام نقاط هتل، پذیرش و روم سرویس 24 ساعته و متصدی جامه شویی و اتو لباس ها و انجام خدمات شخصی نیز جز خدمات هتل می باشند.

هتل مای بید استانبول با فرودگاه بین المللی آتاتورک (Ataturk) 21 کیلومتر فاصله داشته که سرویس رایگان فرودگاهی می تواند رفت و آمد میهمانان را پشتیبانی کند. یکی از بهترین آدرس ها برای برگزارزی جلسات در استانبول اتاق جلسه این هتل می باشد. این سالن جلسه گنجایش 180 نفر را دارد. تیم حاذقی برای کمک به برگزاری کنفرانس های حرفه ای در این سالن و جود دارد.

صندلی های قابل تنظیم، دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان، میکروفون، پروژکتورهای سرپوشیده، سیستم کنفرانس ماهواره ای، پروژکتورهای اسلاید، سیستم کنفرانس ویدیویی جز خدمات این اتاق جلسه می باشند. صبحانه روزانه به صورت بوفه از 80 نوع غذای مختلف سرو می شود. اطراف هتل با فاصله کم نیز رستوران ها و کافه های متعددی وجود دارند که به راحتی با چند دقیقه پیاده روی به آنها می رسید.اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان در سرتاسر هتل در دسترس است.

مشخصات

مشخصات تماس