هتل نوتل مسکو شرمتیوو ایرپورت

Hotel Novotel Moscow Sheremetyevo Airport

معرفی و تصاویر

هتل نوتل مسکو شرمتیوو ایرپورت هتلی است 4 ستاره که در منطقه خیمکی واقع شده و در شهرمسکو قرار دارد و همچنین کلیه اتاق های هتل نوتل مسکو شرمتیوو ایرپورت تمیز و راحت می باشد. این اقامتگاه کنار فرودگاه واقع شده است و سرویس ترانسفری رایگان را به کلیه ترمینال های فرودگاهی ارائه می دهد. هتل Novotel Sheremetyevo از ایستگاه راه آهن آرواکسپرس که 100 متر با اقامتگاه فاصله دارد، 35 دقیقه تا مرکز ارتباطی مسکو فاصله دارد.

امکانات رفاهی هتل نوتل مسکو شرمتیوو ایرپورت

کارکنان و پرسنل مهربان و با دقت هتل نوتل مسکو شرمتیوو ایرپورت، آماده خدمت رسانی به مسافران و میهمانان تور مسکو که قصد اقامت در هتل نووتل شرمتیوو ایرپورت را دارند، می باشند. 6 تا اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود می باشد. برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید. کلیه اتاق های این مجموعه نیز شامل: سیستم تهویه مطبوع، کاناپه، محل نشستن، میز مطالعه، ساعت زنگدار، یک تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای، عایق صوتی، یک حمام خصوصی همراه با دوش اختصاصی و سرویس بهداشتی و حوله و دمپایی و لوازم آرایش می باشند.

موقعیت هتل Novotel Sheremetyevo، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است. گردشگران تور روسیه که در این اقامتگاه اسکان نموده اند، می توانند با پیاده روی در فضای سبز هتل نووتل شرمتیوو ایرپورت، مدتی را با آرامش سپری کنند. این مجموعه با داشتن فروشگاه های متعدد به خود می بالد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.

اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. کلیه کارکنان و پرسنل مجرب و آموزش دیده هتل نوتل مسکو شرمتیوو ایرپورت به زبان های روسی و انگلیسی تسلط داشته و با میهمانان و گردشگران صحبت می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات و رزرو این هتل با کارشناسان ایلیا گشت در ارتباط باشید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
کرایه ماشین
مترجم برای مهمانان خارجی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره