هتل آپارتمان لیوینگ والنسیا | Living Valencia -Correos

شرح

هتل آپارتمان لیوینگ در شهر والنسیای اسپانیا واقع شده است. این هتل آپارتمان تا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو 200 متر فاصله دارد. به طور کلی هتل آپارتمان لیوینگ فاصله‎ ی کمی تا برخی از اماکن توریستی و دیدنی شهر والنسیا دارد. به عنوان مثال کلیسای Saint Nicolás در فاصله‌ ی حدود 2 کیلومتری از این هتل آپارتمان قرار دارد. هتل آپارتمان لیوینگ یکی از بهترین انتخاب ها برای زوج های جوان است.

تمامی اتاق‌ های این هتل آپارتمان دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تلویزیون با دسترسی به ماهواره، حمام خصوصی و سشوار هستند. این هتل آپارتمان دارای آشپزخانه خصوصی که دارای ماشین ظرفشویی است. اگر در سفر حیوان خانگی‌ تان را به همراه می‌برید، بهتر است بدانید که هتل‌ آپارتمان به شما اجازه‌ ی ورود آن را خواهد داد. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، به خاطر داشته باشید که هتل آپارتمان لیوینگ پارکینگ ندارد.

در این هتل می‌توانید از امکانات دیگری مانند تهویه مطبوع و آسانسور هم استفاده کنید. مترجم‌ های هتل به زبان‌ های انگلیسی، اسپانیایی و ایتالیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. همچنین در صورت پرداخت هزینه‌ ی اضافی می‌ توانید از امکاناتی همچون ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
سشوار
ماهواره

مشخصات تماس

آدرس: Carrer del Convent de Sant Francesc, Ciutat Vella, ۴۶۰۰۲ Valencia, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک