هتل گرند کمپبل

Grand Campbell hotel

معرفی و تصاویر

هتل گرند کمپبل از جمله مجموعه های اقامتی سه ستاره ای است که در بخش مرکزی شهر کوالالامپور و در نزدیکی بهترین نقاط گردشگری این شهر دیدنی حضور دارد. ساختمان این هتل در خیابان دَنگ وَنگی واقع شده و به همین علت، یکی از بهترین دسترسی ها را به جاذبه های گردشگری بی شمار این منطقه از شهر نظیر مراکز مد، غذاخوری ها و بارها و همینطور مراکز فرهنگی و تاریخی برای میهمانان مقیم در خود فراهم کرده است.

مرکز خرید کَپیتال اسکوئِر و خیابان جالان مسجید ایند یا از جمله دیدنی های مشهور شهر و فوق العاده نزدیک به این محل بوده و در کنار آن، میهمانان علاقمند به بازدید از مراکز فروشگاهی خواهند توانست تا سری به برخی از مراکز فروشگاهی این ناحیه مانند سوریا کی اِل سی سی و بِرجایا تایمز اسکوئِر بزنند.

تماشای برج های دوقلوی پتروناس هم از جمله مواردی است که باید در لیست برنامه های تفریحی مسافران این هتل قرار بگیرد. ایستگاه های وسایل حمل و نقل عمومی هم جزو سایر خدمات فوق العاده نزدیک به میهمانان این هتل سه ستاره خواهد بود. نزدیک ترین ایستگاه مونوریل به هتل گرند کَمپبِل، در حدود یک رانندگی 10 دقیقه ای و نزدیک ترین ایستگاه قطار نیز در حدود چند دقیقه با این محل فاصله دارد.

با این شرایط می توان این هتل ارزان قیمت را به عنوان یک انتخاب قابل قبول برای میهمانان شاغل نیز در نظر گرفت. شنبه بازارها یکی از جاذبه های جالب این منطقه از شهر می باشد که همواره میهمانان و مشتریان بسیاری را به سمت خود می کشاند. همچنین ساختمان گرند کَمپبِل هتل کوالالامپور به مرکز فروشگاهی کَمپبِل شاپینگ کامپلِکس متصل شده که موقعیت بسیار مناسبی برای خرید میهمانان خواهد بود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع