هتل تیون

Tune Hotel Kuala Lumpur

معرفی و تصاویر

 

هتل تیون در کشور مالزی واقع شده. اتاق های هتل کوچک اما با دکوراسیون مناسب مثلا تلویزیون دیواری و تخت های تاشو توانسته امکانات زیادی را در مساحت کوچکی ایجاد کند. اتاق ها حمام با آب گرم دارند و اینترنت وایفای در دسترس است. در این هتل انبار برای نگهداری چمدان ها وجود دارد ، همچنین رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگوی میهمانان می باشد.

پارکینگ به تعداد محدود جا دارد که با هزینه جداگانه می توانید ماشین خود را با هماهنگی در پارکینگ قرار دهید. میهمانان هتل می توانند در رستوران های اطراف هتل که با فاصله 5 دقیقه از هتل قرار گرفته اند انواع غذاهای محلی و بین المللی را میل کنند. کارکنان هتل مسلط به زبانهای انگیلیسی، ایتالیایی و ….. می باشند. میهمانان می توانند پس از یک روز گشتو گزار در شهر زیبای کوآلالامپور از خدمات هتل استفاده کرده و لذت ببرند.

از جمله امکاناتی که در اتاق های این هتل سه ستاره یافت می شوند می توان به اینترنت بیسیم رایگان، میز تحریر، یخچال و تهویه مطبوع هوا اشاره کرد. همینطور یک رستوران به نام گریت روم در طبقه اول این هتل وجود دارد که همه روزه با بوفه ای از لذیذترین غذاها، پذیرای وعده صبحانه میهمانان تمامی اتاق های این مجموعه می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع