هتل سامیت سیتی سنتر

Summit Hotel KL City Centre

معرفی و تصاویر

 

هتل سامیت سیتی سنتر واقع درکشور مالزی می باشد. امکانات هتل شامل استخر روباز، کافه و روم سرویس می باشد. برج‌های دوقلوی پتروناس معروف و مرکز تجارت جهانی پوترا به اندازه 10 دقیقه سواری با هتل فاصله دارند. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا، تلویزیون، خدمات چای/قهوه/چای چینی ساز و صندوق شخصی می باشند. سرویس بهداشتی اتاق ها مجهز به وان و دوش و لوازم بهداشتی ضروری هستند.

مهمان های هتل می توانند برای هم صحبتی به مرکز تجاری و برای هماهنگی گردش به میز مساعدت های توری بروند. صرافی نیز موجود می باشد. جدا از آن رستوران Selasih غذاهای بین المللی و محلی را در اختیار شما می گذارد، در حالی که غذاهای چینی گوشتی حلال در رستوران Meisan Buffet می باشد.

هتل 4 ستاره سامیت هر امکاناتی که بخواهید در اختیارتان میگذارد مانند: استخر ،وای فای،فضای ماشین،رستوران،و امکانات داخلی اتاقها کامل کامل میباشد از صندوق دیجیتال و حمام مستر و تلویزیون ماهواره ای و خدمات اتاق و میز کار و …. بخش کوچکی از امکانات هتل است.

اگر بخواهیم به امکانات و خدمات موجود در اتاق هایQuality Hotel City Centre Kuala Lumpur اشاره کنیم، باید از میز کار، حمام اختصاصی با دوش و وان مخصوص، تخت های استاندارد با روتختی های زیبا، چای ساز، قهوه ساز، تلفن، صندلی، تلویزیون صفحه تخت، آینه، کیت دندانپزشکی، تهویه مطلوب، سیستم گرمایشی مناسب، سشوار، لوازم آرایشی و بهداشتی اشاره کرد. برخی از این اتاق ها که متراژ بزرگ تری دارند، 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع