بوتیک هتل اسمارت

SMART BOUTIQUE HOTEL

معرفی و تصاویر

بوتیک هتل اسمارت یکی از هتل های شهر کوالا لامپور مالزی است و دارای اقامتگاه با امکانات باربیکیو و همچنین دارای پارکینگ اختصاصی رایگان برای مهمانانی است که رانندگی می کنند. هتل 3 ستاره با داشتن یک سالن مشترک ، دارای اتاقهای تهویه مطبوع با وای فای رایگان است که هرکدام دارای حمام اختصاصی هستند. محل اقامت یک میز جلو 24 ساعته ، سرویس اتاق و انبار چمدان را برای میهمانان فراهم می کند.

در بوتیک هتل اسمارت، هر اتاق مجهز به میز و تلویزیون صفحه تخت است. همه ی اتاقهای مهمان شامل کمد دیواری هستند. نزدیکترین فرودگاه ، فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه است که 19.9 مایل با هتل فاصله دارد. بوتیک هتل اسمارت یک اسکان لوکس در ساختمان بازسازی شده قرن 19-20 با مشرف به خیابان تاریخی سووروف در مرکز ویتبسک  را فراهم می کند.این هتل دارای  8 اتاق جادار و تازه مبله کامل است با قابلیت اتصال به Wi-Fi و بهترین امکانات مدرن ، این هتل اقامت شما در شهر را لذت بخش می کند.

بوتیک هتل اسمارت یک صبحانه رایگان و پارکینگ ایمن را ارائه می دهد.در حیاط خلوت ساختمان یک پارکینگ خصوصی رایگان وجود دارد. رستوران که در آن غذاهای بلاروس و غذاهای بین المللی سرو می شود ، در طبقه همکف هتل قرار دارد. صبح ها میهمانان ما می توانند از صبحانه ی تعالی لذت ببرند. نوار روزانه تا نیمه شب باز است.سوئیت های جادار و دو اتاقه در طبقه دوم هتل واقع شده است. پنجره ها ی اتاق رو به حیاط هستند.

اتاق یک تخت دونفره بزرگ ، کمد لباس ، مبل ، تلویزیون ، تهویه هوا  نیز وجود دارد. و حمام اتاق شامل  دوش ، قیمت ، سشوار ، لوازم بهداشتی میباشد.در هتل از بچه ها در هر سنی استقبال میشود. کودکان در سن 18 سال و بالاتر در این ملک بزرگسال محسوب می شوند.

 

 

 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع