هتل لکسیس سوییتز پنانگ

Lexis Suites Penang hotel

معرفی و تصاویر

هتل لکسیس سوییتز پنانگ در کشور مالزی واقع شده. هتل لکسیس مناظر و چشم انداز زیبایی از بایان لپاس را به شما ارائه می دهد. هتل لکسیس دارای پذیرش 24 ساعته و همچنین تعدادی فروشگاه در داخل هتل می باشد. اتاق های هتل لکسیس مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، امکانات اتوکشی، صندوق امانات، بالکن خوش منظره، و استخر خصوصی هستند.

حمام اختصاصی اتاق های هتل دارای وان، دوش مجهز، توالت فرنگی، دمپایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، و سشوار می باشد. پارکینگ رایگان نیز در داخل هتل در دسترس مهمانان است. در هتل لکسیس خدمات کرایه ی ماشین نیز ارائه می گردد. پل پنانگ (پنانگ بریدج)، در فاصله ی 14 کیلومتری و کوئینز بی مال نیز در فاصله ی 9 کیلومتری از هتل لکسیس قرار گرفته اند.

نزدیکترین فرودگاه به هتل لکسیس، فرودگاه بین المللی پنانگ است که در فاصله 5 کیلومتری از هتل قرار دارد. هتل لکسیس برای بهترین قیمت در بایان لپاس رتبه بندی شده است. میهمانان هتل لکسیس وقتی امکانات آن را با هتل های این شهر مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار راضی و خوشحال می شوند. کارکنان هتل لکسیس به زبان انگلیسی مسلط هستند. هتل لکسیس سوییتز پنانگ  دارای 222 اتاق می باشد. 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع