هتل گرند موتیارا

Hotel Grand Mutiara

معرفی و تصاویر

 

هتل گرند موتیارا کوالالامپور عنوان بلندترین هتل در کشور مالزی را از آن خود کند. هتل دارای ۸۰۰ اتاق می باشد که به تازگی بازسازی شده اند و سعی شده به راحت ترین شکل ممکن مبله شوند. مهمانان هتل می توانند از چشم انداز فوق العاده زیبای شهر کوالالامپور لذت ببرند. با ایلیا گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، انواع خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل گرند سیزن کوالالامپور را با مرکز شهر به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم.

در صورتی که ساعت ورود و خروج شما با پذیرش هتل تفاوت زیادی داشته باشد می توانید چمدان های خود را در انبار چمدان بگذارید و از زمان خود استفاده کنید. در هتل خدمات پذیرش ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهد بود خدمات اتوشویی و خشکشویی نیز با هزینه اضافه انجام می گیرد. امکان اجاره خودرو وجود دارد و با هزینه اضافه ترانسفر شما نیز انجام می شود.

برای کسانی که با مقاصد کاری سفر کرده اند امکان استفاده از اتاق جلسات وجود دارد اما خدمات آن از جمله فکس و فتوکپی با هزینه اضافه همراه خواهد بود. همچنین هتل به کسانی که دارای محدودیت های حرکتی هستند خدمات ویژه می کند. کارمندان هتل به زبان های چینی، مالایی و انگلیسی پاسخگوی شما خواهند بود. چک این هتل از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۲ شب انجام می شود و برای تحویل اتاق نیز از نیمه بامداد تا ۱۲ ظهر زمان خواهید داشت.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع