هتل فور سیزنز

Four Seasons Hotel Kuala Lumpur

معرفی و تصاویر

هتل فور سیزنز یکی از هتل های پنج ستاره کشور مالزی می باشد. هتل جدید که در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های پایتخت مالزی بنا شده است، از اولین مهمانان خود به صرف غذا و نوشیدنی دعوت می‌کند که تا ضمن اقامت در این ساختمان ۶۵ طبقه به خرید، استراحت، تفریح و انجام ملاقات‌های دوستانه و کاری خود بپردازند. از نظر تام روئلنز (Tom Roelens)، مدیر کل هتل، و تیمی از کارشناسانی که همکار وی هستند.

«استقبال از اولین مهمانان» پایان یک راه طولانی برای آماده‌سازی و شروع یک راه جدید است. او می‌گوید: اکنون که هتل پا به عرصه‌ی حیات گذاشته است، ما به روزی می‌اندیشیم که این هتل مملو از مسافر شود. مسافران بین المللی که برای کسب و کار یا گذراندن اوقات فراغت به این شهر می‌آیند، مهمانان محلی که از رستوران‌ها و اسپا استفاده می‌کنند و خیلی از ساکنان شهر که در حال تبدیل شدن به بخشی از خانواده‌ی بزرگ هتل فور سیزن در کوالالامپور هستند.

این ساختمان در قلب محله‌ی «گلدن ترای انگل» (Golden Triangle) و در نزدیکی مرکز کنوانسیون کوالالامپور واقع شده است و دارای ۲۰۹ اتاق، سوئیت و نیز آپارتمان‌هایی با مبلمان کامل است که مخصوص آن دسته از مهمانانی آماده شده‌اند که قصد دارند اقامتی طولانی در این هتل داشته باشند. هتل فور سیزن بخشی از «مرکز شهر کوالالامپور است که یک مجتمع مسکونی به مساحت ۴۰ هکتار و فروشگاه‌های بزرگ، رستوران‌ها و مراکزی مخصوص زندگی شبانه و یک پارک ۲۰ هکتاری است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع