هتل ویش مور استانبول

Wish More Hotel

معرفی و تصاویر

هتل ویش مور استانبول با معماری نوین و مدرن و با فضای داخلی شیک،  تنها فاصله 6 دقیقه‌ای از مرکز خرید استانبول و ایستگاه متروی Kartaltepe Kocatepe قرار دارد که امکان دسترسی مستقیم به فرودگاه آتاتورک را ممکن می‌سازد.

هتل ویش مور استانبول اخیرا یک مرکز آب‌گرم با استخر سرپوشیده پر حرارت  اتاق بخار و پنجره‌های طبقه بالا به سقف دارد  همه اتاق‌ها شامل یک تلویزیون صفحه تخت با کانال‌های ماهواره‌ای WiFi کننده minibar با آب و نوشیدنی‌های غیرالکلی , و همچنین چای و امکانات ساخت قهوه می باشد.

اتاق‌های مزین به Modernly شامل نمای شهر و یک حمام خصوصی است. برای راحتی شما  شما لوازم آرایش رایگان و یک رستوران hairdryer.Alon گرم با رستوران و یک رستوران پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید از drinks.Fitt با آب‌گرم و امکانات تناسب اندام در بیش از 1600 متر & لذت ببرید. هتل ویش مور استانبول دوره‌های درمانی بدن را از شیوه‌های غربی برای برنامه‌های ورزشی شخصی و ورزشی شخصی تان ارائه می‌کند.

یک استخر سرپوشیده المپیک , سونا , حمام ترک  وان آب‌گرم و یک اتاق بخار نیز در 400 یارد از ایستگاه مترو Kocatepe واقع شده‌است که دسترسی آسان به بخش‌های تاریخی استانبول  میدان تکسیم Bakirkoy , CNR اکسپو  فرودگاه آتاتورک و سایر مناطق محبوب را فراهم می‌کند.

هتل ویش مور استانبول همچنین یک قدم 3 دقیقه‌ای از استانبول است که در آن مهمانان می‌توانند از سفر به آکواریوم زندگی دریای استانبول و Legoland لذت ببرند. آرزوی هتل بیشتر در استانبول 6.8 مایل از میدان تکسیم و 9.9 کیلومتر از مرکز اکسپو CNR است. مکان‌های اصلی تاریخی از شامل Hagia سوفیا کاخ Topkapi و بازار بزرگ  در حدود 6.8 مایل از آرزوی هتل بیشتر استانبول هستند. 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع