هتل دبلیو استانبول

W Hotel Istanbul

معرفی و تصاویر

 

هتل دبلیو استانبول (W Hotel Istanbul)، موقعیتی مرکزی در استانبول دارد و توسط کافه ها، رستوران ها و گالری ها احاطه شده است . می توانید با 15 دقیقه پیاده روی از این هتل به منطقه خرید معروف نیشان تاشی و فروشگاه های لوکس و بوتیک های محلی واقع در آن بروید. یک بدنسازی مدرن در هتل واقع شده است.

در این هتل دسترسی به اینترنت بی سیم در هتل رایگان می باشد. راهنما ی شهری این دستگاه به شما کمک می کند که در طول اقامت خود در استانبول به راحتی در شهر به گشت و گذار بپردازید.

اتاق های لوکس این هتل علاوه بر داشتن دکوراسیونی امروزی، حال و هوا ی باستانی استانبول را تداعی می کنند و شامل یک تلویزیون صفحه تخت هستند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق با سنگ مرمر تزئین شده است و مجهز به دوش و لوازم بهداشتی خواهد بود. برخی از اتاق های این هتل دارا ی باغ یا بالکن خصوصی میباشند.

رستوران ها و کافه های بسیاری در اطراف این هتل وجود دارند. می توانید در رستوران های اطراف هتل از صرف انواع غذا های محلی و بین المللی لذت ببرید.

می توانید با پیاده روی از این هتل، به سالن کنسرت جمال رشیت ری، مرکز همایش های استانبول، ورزشگاه وودافون آرنا بشیکتاش، کاخ دلمه باغچه، برج گالاتا و میدان تکسیم، دسترسی پیدا نمایید. بندر کشتی بشیکتاش، که دسترسی آسان به بخش آسیایی شهر را میسر می سازد، در 400 متری این هتل واقع شده است.

خدمات و تسهیلات این هتل شامل تراس، ماساژ ( شامل اضافه بها )، مرکز آبگرم و سلامتی ( شامل اضافه بها )، کافه ی شبانه/دی جی، کتابخانه، رستوران سفارشی، اینترنت بیسیم رایگان در سراسر مجموعه، پارکینگ خصوصی در نزدیکی هتل ( شامل اضافه بها )، سرویس راهنما، انبار بار، کانتر تور، تبدیل ارز، کانتر پذیرش 24 ساعته، پرستاری از کودک ( شامل اضافه بها )، نظافت روزانه، جلا ی کفش، سرویس اتو کشی ( شامل اضافه بها )، خشکشویی ( شامل اضافه بها )، لباسشویی ( شامل اضافه بها )، فکس/فتوکپی ( شامل اضافه بها )، تسهیلات ضیافت/جلسات ( شامل اضافه بها )، حمل و نقل فرودگاهی ( شامل اضافه بها )،سرویس حمل و نقل ( شامل اضافه بها )، بخش های اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، تهویه هوای مطبوع، کرایه ی اتومبیل، گاوصندوق، تسهیلات مخصوص مهمانان دارا ی معلولیت و خدمات اتاق اشاره نمود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع