هتل ویچنزا استانبول

Hotel Vicenza

معرفی و تصاویر

امکانات هتل ویچنزا استانبول

هتل ویچنزا استانبول دارای استخر شنای رو باز است که می توان در حین شنا کردن در آن از تماشای منظره زیبای شهر استانبول لذت برد. در کنار استخر صندلی های آفتاب و همچنین چتر آفتابی قرار داده شده و به شما این امکان را می دهد که از آفتاب گرم و مطبوع شهر استفاده کنید. استخر جداگانه مخصوص کودکان نیز در نظر گرفته شده است.

در فضای باز مبلمان قرار داده شده که می توانید با نشستن روی آن ها استراحت کنید و همچنین مجموعه دارای باغ و تراس می باشد. امکان خرید بلیط رویدادهای مهم هنری مانند کنسرت نیز از هتل وجود دارید و دارای میز تور می باشند. کتابخانه کوچکی نیز در اختیار مهمانان اهل مطالعه قرار داده شده است. دقت کنید که ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع می باشد. این هتل دارای ۸۵ اتاق می باشد. شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. این هتل با داشتن فروشگاه های متعدد به خود میبالد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود می باشد. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. هتل دارای کتابخانه می باشد. شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود می باشد. در باغ هتل استراحت کنید. کارکنان ما به انگلیسی ،بلغاری ،ترکی ،روسی و عربی صحبت می کنند.از وای فای رایگان هتل به راحتی می توانید استفاده کنید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آرایشگاه زنانه
آرایشگاه مردانه
صرافی
فروشگاه در هتل
فضای سبز
کرایه ماشین
تهویه مطبوع
استخر روباز
تراس