هتل تریپ بای ویندهام

Tryp by Wyndham Istanbul Taksim

معرفی و تصاویر

هتل تریپ بای ویندهام تاکسیم استانبول در فاصله 50 متری خیابان استقلال واقع شده است و از نظر موقعیت مکانی یکی از بهترین هتل های استانبول محسوب می شود. چراکه شما با اقامت در این هتل می توانید صبح تا شب را به خرید و تفریح در کافه ها و رستوران های خیابان استقلال سپری کنید و در توریستی ترین و جذاب ترین منطقه استانبول اقامت داشته باشید. جالب است که بدانید میدان تکسیم تنها 200 متر از این هتل فاصله دارد و بندر قایقرانی جزایر پرنس تنها 700 متر با هتل تریپ بای ویندهام استانبول تکسیم فاصله دارد.

به همین دلیل شما به راحتی می توانید با اقامت در هتل تریپ بای ویندهام استانبول تکسیم به جزایر پرنس دسترسی پیدا کنید و یک روز عالی و سرشار از آرامش را در این جزایر زیبا سپری کنید. از طرفی این هتل به بعضی از اماکن دیدنی استانبول نظیر برج گالاتا و کاخ دلمه باغچه نزدیک است و به خاطر مجاورت این هتل به ایستگاه مترو و ایستگاه تراموا، مهمانان آن می توانند دسترسی راحتی به دیگر نقاط شهر استانبول و جاذبه های گردشگری استانبول داشته باشند.

هتل تریپ بای ویندهام یک مرکز اسپا، یک استخر سرپوشیده، جکوزی و کتابخانه دارد و امکانات رفاهی به نسبت خوبی برای مهمانان در آن تدارک دیده شده است. مهمانان می توانند صبح ها یک صبحانه کانتینتال کامل را به صورت رایگان در هتل میل کنند و خودشان را برای گذراندن یک روز مهیج در استانبول آماده کنند. این هتل در مجموع 48 اتاق دارد که همگی آن ها دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای دارند.

در هر اتاق یک حمام شخصی با یک دوش یا وان وجود دارد که در آن ها می توانید یک دمپایی روفرشی، وسایل آرایشی بهداشتی رایگان و سشوار پیدا کنید. از طرفی در کل مجموعه هتل تریپ بای ویندهام استانبول تکسیم دسترسی به وای فای رایگان مهیا است.

نزدیکترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه آتاتورک با 22 کیلومتر فاصله است، در حالی که فرودگاه جدید استانبول 51 کیلومتر با این هتل جذاب فاصله دارد. به طور کلی اقامت در هتل تریپ بای ویندهام استانبول تکسیم برای کسانی که دوستدار اقامت در اطراف میدان تکسیم و حضور در فضای توریستی و پرهیاهوی شهر هستند، گزینه مناسبی است. از طرفی کسانی که برای سفرهای کاری به استانبول سفر می کنند نیز معمولا از اقامت در هتل تریپ بای ویندهام استانبول استقبال می کنند. چراکه مرکز همایش های لطفی کردار در نزدیکی این هتل واقع شده است و به راحتی می توانند در همایش های آن شرکت کنند.

مشخصات

فاصله تا ...

  • خیابان استقلال ۵۰متر
  • میدان تکسیم ۲۰۰متر
  • بندر قایقرانی جزایر پرنس ۷۰۰متر
  • فرودگاه آتاتورک ۲۲کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
استخر سر پوشیده
جکوزی
سونا
مرکز اسپا و سلامتی
ماهواره