هتل ترویا استانبول

Hotel Troya

معرفی و تصاویر

هتل ترویا استانبول یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. این هتل با امکاناتی خوب و تمییز و فضای آرامی که دارد باعث شده است مسافرانی که با تور به استانبول بروند برای استراحت در این هتل مکانی خوب را تجربه کنند.

یکی از امکانات مثال زنی هتل ترویا استانبول سالن جلسات این هتل می باشد که برای کسانی که برای تجارت و ثبت قرار داد و یا جلسه قصد سفر به استانبول دارند مناسب می باشد. هتل دارای امکاناتی از قبیل وای فای هم در اتاق و هم در لابی هتل، باشگاه بدنسازی مناسب خصوصا برای کسانی که علاقه به بدنسازی دارند و اتاق های مناسب که دارای تلویزیون الی سی دی و بهترین امکانات را در اتاق ها برای مسافران فراهم کرده اند.

 هتل ترویا استانبول استخر سرپوشیده هم برای دوست داران شنا دارد و همچنین خدمات سرویس دهی و امکانات تفریحی و سرگرمی و کتابخانه و محل بازی برای کودکان و همچنین سونا دارد. این هتل معمولا تو همه پکیج های آژانس های مسافرتی هست چون نزدیک میدان تکسیم هست.

رستوران ترویا که در طبقه بالای هتل قرار دارد. این هتل که دارای غذاهای ترکی و  همچنین غذای های بین المللی در این رستوان یافت می شود، غذا های خوشمزه ایتالیایی و چینی هم در رستوران ترویا پخت می شود. در کافی شاپ هتل هم برای گردشگران و مهمانان قهوه ترک پذیرایی می شود که یکی از بی نظیر ترین پذیرایی های ترکیه محسوب می شود. 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع