هتل توپکاپی استانبول

Hotel Topkapi

معرفی و تصاویر

هتل توپکاپی استانبول (Hotel Topkapı)، حدود 100 متر با ایستگاه تراموا ی فیندیک زاده و 600 متر با ایستگاه مترو ی فاتح فاصله دارد. کانتر پذیرش این هتل 3 ستاره به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات می کند و دسترسی به اینترنت بیسیم در سراسر مجموعه ی هتل رایگان میباشد.

تمامی اتاق های این هتل شامل تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون و مینی یخچال می شوند. لوازم بهداشتی رایگان، دمپایی و سشوار از امکانات موجود در سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها هستند.

رستوران این هتل غذا های ترکی و بین المللی سرو می کند و کافه ی هتل نوشیدنی های گوارا ارائه خواهد داد. صبحانه هر روز به صورت سلف سرویس سرو می شود.

مسجد آبی، ایا صوفیه و کاخ توپکاپی استانبول به اندازه ی هفت ایستگاه تراموا با این هتل فاصله دارند. دسترسی به بازار بزرگ با 15 دقیقه پیاده روی یا به وسیله ی تراموا (5 ایستگاه ) امکان پذیر خواهد بود. خدمات اتاق، تبدیل ارز و گاوصندوق در این هتل ارائه خواهد شد. فرودگاه آتاتورک در 15 کیلومتری هتل قرار گرفته است. با پا ی پیاده می توانید در عرض 26 دقیقه به مسجد سلیمانیه و در عرض 32 دقیقه به میدان اسب دوانی برسید.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند انتخاب مناسبی میباشد.

از خدمات و تسهیلات این هتل میتوان به صبحانه ی سلف سرویس رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، تختخواب اضافه/تاشو ( رایگان )، کاناپه ی تختخواب شو، خدمات اتاق 24 ساعته، بخش های اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، میز، تلفن و گاوصندوق داخل اتاق اشاره نمود.

محبوب ترین امکانات این هتل شامل اینترنت بی سیم رایگان، پارکینگ، ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها، رستوران و خدمات اتاق میشود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع