هتل تایتانیک پورت استانبول

Titanic Port Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل تایتانیک پورت استانبول (Titanic Port Istanbul)، درفاصله 8 کیلومتری فرودگاه آتاتورک قرار گرفته است . این هتل 5 ستاره در منطقه باکرکوی (Bakirkoy) واقع شده است و دارای مرکز سلامت با تمامی امکانات می باشد. رستوران طبقه ی بالا این هتل چشم اندازی زیبا از دریا را نشان می دهد.

اتاق های شیک و مدرن این هتل مشرف به بندر باکرکوی تایتانیک، دریای مرمره، آتاکوی مارینا و شهر استانبول میباشند. اتاق ها با اثاثیه ی مدرن و نقاشی های محلی زینت داده شده است. هر اتاق این هتل دارای حمامی لوکس که با سنگ های مرمر تزیین شده اند. دمپایی، حوله، لوازم تهیه چای و قهوه در اتاق های این هتل موجود می باشند.

غذاهای ترکی در رستوران آلستا (Alesta Restaurant)، غذاهای ایتالیایی و کیک در کافه هتل برای مهمانان گرامی سرو خواهد شد. صبحانه، نهار و شام در رستوران آلستا به صورت سلف سرویس ارائه می گردد. کافه رستوران کامپَس (Compass Restaurant&Bar) انواع نوشیدنی ها را برای شما در چشم اندازی بی نظیر از شهر استانبول آماده خواهد کرد.

مجموعه ای از ماساژ و ماساژ درمانی های متنوع در مرکز آبگرم این هتل ارائه می شوند. حمام ترکی، جکوزی، سونا، استخر روباز و سربسته از دیگر امکانات این هتل میباشند.

پارکینگ خصوصی در مجموعه ی این هتل موجود است. به دلیل موقعیت مناسب مکانی هتل، دسترسی به مراکز خرید کروسل آسان گردیده است. گنبد اردم به اندازه 2،3 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. به جز روزهای یکشنبه حمل و نقل فرودگاهی به صورت رایگان در طول هفته انجام خواهد شد.

مرکز تجاری استانبول در 7 کیلومتری و نمایشگاه تویاپ (Tuyap Fair) در 25 کیلومتری این هتل واقع شده اند.

از دیگر امکانات این هتل میتوان به استخر سربسته، حمام ترکی، جکوزی، ماساژ ( شامل اضافه بها )، مرکز آبگرم و سلامتی، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران ( سفارشی )، خدمات نظافتی روزانه، انبار بار، تبدیل ارز، کانتر پذیرش 24 ساعته، خدمات و گهواره ی کودک ( شامل اضافه بها )، خشکشویی/اتوشویی ( شامل اضافه بها )، فکس/فتوکپی ( شامل اضافه بها )، حمل و نقل فرودگاهی، تعبیه فضایی برای استعمال دخانیات، کرایه ی اتومبیل، آرایشگاه، امکانات برای افراد کم توان و ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها اشاره نمود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع