هتل تایتانیک بیزینس گلدن هورن استانبول

Hotel Titanic Business Golden Horn Istanbul

معرفی و تصاویر

معرفی هتل تایتانیک بیزینس گلدن هورن استانبول

هتل تایتانیک بیزینس گلدن هورن استانبول در منطقه ی بایرامپاشا قرار گرفته است. هتل تایتانیک بیزینس بر یکی از تپه های شهر استانبول قرار دارد و به لطف چشم انداز گسترده اش از دریا ی مرمره و جزیره ها، شبه جزیره ی تاریخی، ایا صوفیه، مسجد آبی، شاخ طلایی و غیره، به مهمانانش این فرصت را می دهد که در یک نظر با شهر استانبول آشنا شوند. موقعیت مکانی هتل دسترسی به فرودگاه، مراکز تجاری و مراکز خرید را آسان کرده است.

امکانات هتل تایتانیک بیزینس گلدن هورن استانبول

اتاق های لوکس این هتل 5 ستاره به اینترنت بی سیم دسترسی رایگان دارند. تایتانیک بیزینس مجهز به استخر سرپوشیده، استخر روباز فصلی، باشگاه ورزشی و یک مرکز تناسب اندام به همراه یک حمام ترکی می باشد. پارکینگ خصوصی رایگان در مجموعه ی هتل موجود است. اتاق های بزرگ هتل تایتانیک بیزینس دکوراسیونی مدرن دارند و شامل تهویه هوا ی مطبوع و تلویزیون LCD می شوند. برخی از اتاق ها مشرف به دریا هستند. همچنین داخل اتاق ها یک بطری نیم لیتری آب و لوازم تهیه ی چای و قهوه قرار دارند که به صورت روزانه شارژ می شوند. روز خود را با صبحانه های سرد و گرم متنوع و سلف سرویس رستوران آلِستا (Alesta Restaurant) آغاز کنید و از نوشیدن چای یا قهوه ی تازه دم در این مکان لذت ببرید.

رستوران حصیر ترکیش کوزین (Hasır Turkish Cuisine) در طبقه ی 17 ام هتل تایتانیک بیزینس قرار دارد و غذا های اصیل آناتولی (Anatolian) را در چشم اندازی از افق شهر سرو می کند. کافه ی تایتانیک کافی در تمام طول روز نوشیدنی، غذا های سبک و چای عصرانه ارائه می دهد.

سقف مرکز آبگرم هتل تایتانیک بیزینس شیشه ای است و این مرکز مجهز به یک استخر سرپوشیده و یک سونا می باشد. می توانید جهت تمدد اعصاب از خدمات ماساژ ارائه شده در مرکز استفاده کنید. مراکز خرید فروم استانبول (Forum Istanbul) و اکسیس (Axis Shopping Centre) که شامل تعداد زیادی فروشگاه و غذا خوری می شوند در 2 کیلومتری هتل تایتانیک بیزینس قرار گرفته اند. منطقه ی تاریخی سلطان احمد به اندازه ی یک سواری 15 دقیقه ای از هتل فاصله دارد. برای رفتن از تایتانیک بیزینس به فرودگاه آتاتورک باید مسافت 12 کیلومتر طی شود.

مشخصات

مشخصات تماس