هتل تایتانیک بیزینس بایرامپاشا استانبول

Titanic Business Bayrampasa hotel

معرفی و تصاویر

هتل تایتانیک بیزینس بایرامپاشا استانبول یکی از هتل های پنج ستاره ترکیه می باشد. ساختمان این هتل بر روی یکی از هفت مورد تپه های تماشایی شهر استانبول قرار گرفته است و چشم اندازی تماشایی از شهر و یک دسترسی ایده آل به منظور گردش و تفریح در بهترین نقاط آن را برای میهمانانش در نظر گرفته است. این مجموعه از طرف دیگر به روی چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از دریای مرمره و به صورت همزمان به روی منظره ای باورنکردنی از دریا و همینطور بناهای دیدنی برجسته استانبول از جمله مسجد ایاصوفیه، مسجد بلو (آبی) و همینطور خیلج گُلدن هورن قرار دارد

نطقه بایرام پاشا به عنوان قلب تپنده منطقه تجاری شهر استانبول، موقعیت استراتژیکی را برای میهمانانی که به قصد انجام یک سفر کاری در این مجموعه حضور دارند فراهم می کند. این افراد می توانند به واسطه وسایل حمل و نقل عمومی شهری از جمله تراموا و مترو، در عرض چند دقیقه نقاط مهمی مثل منطقه سلطان احمت، منطقه تاکسیم، بوتیک ها و مراکز فروشگاهی موجود در خیابان ایستیکلال و همینطور بناهای تاریخی همچون مسجد ایوپ سلطان، مسجد و موزه کاریه و همینطور موزه تاریخی پانوراما را در دسترس خود داشته باشند. واحدهای اقامتی پر تعداد، مدرن و مجلل موجود در هتل پنج ستاره تایتانیک بیزنس بایرام پاشا شامل انواع اتاق های سوپریور با حق انتخاب از میان چشم اندازهایی از دریا و یا شهر، اتاق های دلوکس با حق انتخاب از میان چشم اندازهایی از دریا و یا شهر، اتاق های فمیلی و گرند فیملی که به شکلی ویژه برای پذیرایی از خانواده ها تدارک دیده شده اند و نیز هانیمون سوئیت ها که خاص ترین و تجملی ترین گزینه اقامتی هستند دسته بندی شده است.

در کنار فضایی پر از آرامش و دکوراسیونی که محیطی گرم و صمیمی را تدایی می کند، امکانات رفاهی متنوعی در تک تک اتاق ها و سوئیت های این مجموعه گنجانده شده که در مورد برخی از این موارد می بایست به مینی بار، سیستم تهویه مطبوع هوا، میز تحریر، تلویزیون تخت، قسمت نشیمن و همینطور فراهم بودن امکان اتصال به اینترنت بیسیم به شکل رایگان اشاره داشت. در مجموع واحدهای اقامتی این مجموعه هم برای زوج ها و هم برای اقامت خانواده های کم جمعیت و حتی خانواده های پر جمیعت تر شرایط مناسبی خواهند بود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع