هتل ریتز کارلتون استانبول

The Ritz-Carlton Istanbul

معرفی و تصاویر

 

هتل ریتز کارلتون استانبول (The Ritz-Carlton Istanbul)، در منطقه بسفر در مرکز شهر استانبول قرار گرفته است. اینترنت پرسرعت رایگان در این هتل 5 ستاره موجود است. این هتل، با سواری 15 دقیقه با منطقه تاریخی سلطان احمد، توپکاپی و بازار قدیم استانبول فاصله دارد.

اتاق های لوکس این هتل، نور گیر و مجهز به اثاثیه ای مدرن میباشند که شامل مبلمان و کمدهای مجلل در فضای نشمین می باشند. حمام های شیک این هتل دارای وان، لوازم حمام، حوله و دمپایی می باشند. مهمانان این هتل می توانند از لوازم تهیه قهوه/چای که در اتاق ها قرار دارند بهره ببرند و رو به منظره ای شگفت انگیز از شهر استانبول به مطالعه روزنامه ( روزانه ارائه می شود ) بپردازند.

رستوران بِلو لانج اند گریل (Bleu Lounge & Grill)، واقع در این هتل، مجموعه متنوعی از نوشیدنی ها را ارائه می دهد. این هتل برای سرگرم کردن مهمانان خود برنامه های متنوعی را تدارک دیده است. اجرای زنده دی جی های محبوب که 5 بار در هفته انجام می پذیرد، از دیگر تسهیلات این هتل برای شیرین تر کردن تعطیلات شما به شمار می رود. مهمانانی که طرفدار غذای سالم هستند می توانند از غذاهای رستوران این هتل لذت ببرند. در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی، ترکی و محلی در چشم اندازی از بسفر سرو خواهد کرد.

حمام ترکی، ماساژ درمانی، ماساژ و استخر سرپوشیده، از جمله ی دیگر امکانات این هتل هستند. بر روی سقف مرکز آبگرم این هتل نقاشی از آسمان استانبول کشیده شده است. تراس حمام آفتاب، 3 جکوزی، 2 استخر رو باز و مرکز آبگرم  بخش هایی از این هتل را تشکیل خواهد داد.

برای بازیابی انرژی خود به آتالیر لانج سری بزنید. این مکان برای بازیابی انرژی شما، مجموعه متنوعی از دسرها و نوشیدنی ها را آماده کرده است. رستوران بلو لانج اند گریل در طبقه ی 12 هتل ریتز کارلتون استانبول قرار گرفته است.

پارکینگ رایگان در مجموعه این هتل موجود می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع